2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

حق داری واقعا

من که متاهلم کلی به شوهرم بد بین شدم😐

همین صبح بلند شدم اومدم تاپیک اون که جاریش به شوهرش چشم داشت خوندم اعصابم خورد شد

شوهرم بیدار شد جوری بهش چشم غره میرفتم و مهلش نمیدادم هنگ کرده بود که چیشده😑

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ازدواج درستی بکنی خیلی از این مشکلات رو نداری 

بعدم شوهر هم قبل اینکه یک مرد باشه یک انسان یکطوری بزرگش می کنن انگار لو لو خور خوره هست با ادمای دیگه چطور رفتار میکنی با شوهرم همینطور

اینجا چشمتو روی حقایقی وا میکنه ک تو دنیای واقعی پشت نقاب پنهانه 

اینقدر سیاه نمایی صحیح نیست

اینجا خیلی بندرت پیش میاد از خوشی هاشون بنویسن

فقط عقده ها و ناراحتی ها و بدبینی ها میاد اینجا

خیلی هاش حتی داستان های ساخته و پرداخته ذهن هست که دیده بشه

هیچ وقت با تاپیک های اینجا درباره آقایون نتیجه گیری نکن چون صرفا اونایی که با چشم بسته انتخاب کردن تاپیک میزنن و اونایی که با چشم باز انتخاب کردن فقط خواننده هستن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

اصلا ازدواج کاملا شانسیه به طوری میگن انتخاب درست انگار اینا که عوضین روز اول اومدن عروسو زدن یا فحش دادن 

من فهمیدم زندگی مشترک برای اونا که تو مجردی خیلییییی سختی کشیدن بهتره تا برا اونا که خونه پدر تو رفاه و ارامش و ازادی بودن برای دسته دوم هماهنگ شدن با یه قوم دیگه با اخلاقها و داستانها و چالشهای جدید خیلی سخته

ولی بازم میگم کلا شانسیه یه وقت یه شوهر اروم و همراه و محترم گیر میاد یه وقت برعکس درمیاد 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706