2733
2734
عنوان

همسری ک توروخدا بیاید

295 بازدید | 9 پست

اگ همسرتون ن خونه اجاره کنه ن هر ماه اجاره بده ن خرج خوردنتونو بده یا خانواده همسر یا خانواده ی خودتون خرجتونو بده منظور همین نهار شام

فقط خرج پول بچه تونو بده اونم چجور مای بیبی شیرخشکشو حتی ی جوری پول نفرسته ک لباسشو بخری

حتی خودتونم خرج ی خوراکی هم نتونین بخرین

لباس بزور ت عید بتونی بخری

اینو چجوری ب همسرتون میگین کاراشو چجوری بهش میگین؟!

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری بهش میگین طلاقو بیخی

سی یه شب احساسی همراه با اشک طبیعتاً قبل رابطه بهش میگم ببین من دوست دارم تو هم اگر دوستم داری به حرفم گوش بده و حرفامو میگم

که البته بعدش ناراحت میشه که می‌فهمه ازش ناراحت شدم و قهر می‌کنه

تو اکثر موارد هم بهم گفته کپه مرگتو بزار

البته همسر من خرجمونو میده

تو یه سری مباحث اخلاق ضعیفه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
سی یه شب احساسی همراه با اشک طبیعتاً قبل رابطه بهش میگم ببین من دوست دارم تو هم اگر دوستم داری به حر ...

اهم و اینک چجوری توضیح داد

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  
اهم و اینک چجوری توضیح داد

اون که توضیح نداد

من توضیح دادم

همون حرفای دلمو بهش گفتم و چیزایی که ناراحتم می‌کنه 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2740

خاک بر سرش با این پول دادنش

یا پول نداره یا خسیسه 

بگو عزیزم یکم بیشتر پول بده بتونم لباس واسه بچه بگیرم.خودمم لباس ندارم برم خرید .البته باهم بریم مرد من

ای تو روح این مرد با این کار کردنش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

یعنی کار نمیکنه و هیچی نداره و نمی‌ده خرج؟ ..بعد خانواده ها بدن و تو تا الان هیچی نگفتی ...از اول زندگی اینجوریه یا نه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..