2733
2739
عنوان

این کاربر مرده مواظب باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 35 پست

من انقدر کاربر مرد میشناسم ک خودشون رو زن جا زدن , خانوما هم خیلی ساده , حرفای عجیبشون رو باور میکنن, فکر میکنن این حرفا حرفای یه زنه و حقیقت داره

همشونم بچه سال هستن 

حوصله ندارم ب نی نی یار بگم وگرنه همشون رو جمع میکردم از سایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من انقدر کاربر مرد میشناسم ک خودشون رو زن جا زدن , خانوما هم خیلی ساده , حرفای عجیبشون رو باور میکنن ...

منم یکیشون شناسایی کرده بودم.دختر جا زده بودن و من اصلا متوجه نشدم و برای آشنایی باهاشون اطلاعات دادم و...

خوب شد عکس ندادم..

من انقدر کاربر مرد میشناسم ک خودشون رو زن جا زدن , خانوما هم خیلی ساده , حرفای عجیبشون رو باور میکنن ...

بله 

از تاپیکاشون کاملا مشخصه 

کاربرای مرد زن نما

همش چرت و مزخرف

جالب بقیه خانما هستن که تو این نوع تاپیکا کامنت میذارن و همه زندگی خصوصیشونو تعریف میکنن

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

یکی بود من درخواست دوستیشو قبول کردم گفت تازه ازدواج کردم و تنهام بعضی شبا شوهرم شیفته و شروع کرد چرت و پرتی گفتن همش از مسائل...میپرسید منم بهش گفتم این چه طرز حرف زدنه و خلاصه جوابشو ندادم گفتم نکنه مرده ؟!!یه زن چرا باید اینجور چیزایی بپرسه.خیلی حالم بد شد از اینکه باهاش حرف زدم 

بعد یه مدت دیدم کاربریش ترکیده 

2706