2737
2734

پنجم

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماه هیچم

دوسال الکی هررر ماه کلی کلوموفین و لتروزول و امپول و پودر و اینا مصرف کردم و باردار نشدم

آخرشم درست زمانی که ناامید شدم و دیگه دکتر نرفتم و کلا قید بچه رو زدم خود به خود طبیعی باردار شدم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731

حدود یک سال خوردم آمپول هم زدم فایده نشد.

همون ماهی که گذاشتم کنار سپردم به خدا گفتم هرچی خودت صلاح میدونی.

همون ماه شد .ماهی ک هیچ استرسی نداشتم واسه بارداری.الانم هفته دیگه به امید خدا میرم واسه صدا قلب🥰

سلام چقدر منی 🥲😍

من ماهی که باردار شدم اصلا حتی فکر بارداری هم نمیکردم

درست زمانی که رهاش کردم خدا بهم داد

منم گفتم خدایا خودت هر جور صلاح میدونی؛ هر وقت خواستی خودت بده...

دقیقا فکر میکنم استرس مانع اصلی بارداریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
من ماهی که باردار شدم اصلا حتی فکر بارداری هم نمیکردم درست زمانی که رهاش کردم خدا بهم داد منم گفتم ...

منم همینجوری بودم اصلننن فکرشم نمی کردم بشه منتظر بودم پری .بیاد منم فکر میکنم مهم ترین علت همو استرسه

2738
منم همینجوری بودم اصلننن فکرشم نمی کردم بشه منتظر بودم پری .بیاد منم فکر میکنم مهم ترین علت همو استر ...

من الان تو ماه چهارمم

انشالله شمام بارداریتون به سلامتی پیش بره❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالله یه بارداری بدون خطر داشته باشی . نی نی سالم بیاد کنارت❤️

ممنون گلم همچنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40