2737
2739

من به خدا امید دارم میدونم ناامیدم نمیکنه🤍

03/02/01

پشت_کنکوری#  

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی انگیزه بده منم بخونم💔

انگیزتو پیدا کن 

مثلا من  مستقل شدنم فقطو فقط با رفتن به دانشگاهو خوابگاه استارت میخوره

اینقدری سختی کشیدم که تک تک اون روزا شده اراده توی وجودممم

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
عیجاانم انشاالله😍 چندساعت میخوندی؟

بستگی داره روزایی که دانشگاه نمیرفتم ده 9 ساعت

روزای دانشگاهم 6ساعت 7 ساعت

2740
انگیزتو پیدا کن  مثلا من  مستقل شدنم فقطو فقط با رفتن به دانشگاهو خوابگاه استارت میخوره ...

اخه همش میگم اگه استارت بزنمو نتونم چی؟اگه نشه؟

بیشتر مسخرم میکنن که

الان حداقل میگن نمیخونه

اخه همش میگم اگه استارت بزنمو نتونم چی؟اگه نشه؟ بیشتر مسخرم میکنن که الان حداقل میگن نمیخونه

ببین اگ تلاش کنی و نشه حالا به هردلیلی

ته دلت عذاب وجدان نداری

اما اگ بشینی  هیچ حرکتی نکنی ن تنها به طور حتم هیچ نتیجه ایی حاصل نمیشه تازه عذاب وجداننن و احساس بدیی میگری ک اگ تلاش میکردم اینجور نمیشد فلان نمیشددد

شروع کن با کیفیت بخون با کیفیت تلاش کن 

مطمئن باش نتیجه هرچی باشههه برات لذت بخشههه

هدفت چیه؟

فرهنگیان

شهید بهشتی روانشناسی

حقوق تهران

ببین اگ تلاش کنی و نشه حالا به هردلیلی ته دلت عذاب وجدان نداری اما اگ بشینی  هیچ حرکتی نکنی ن ...

باشه گلی

اخر هفته کنکوره ک دیگه هیچی مگه کنکور بعد ک دوماه وقت داره🥲امیدوارم بشهه

توعم ایشالله موفق شی جواب همه تلاشاتو ببینی❤️

میدونم رفیق

میدونم الان دورت پر شده از آدمایی که میگن الان جوونیم، الان باید تفریح کنیم، استراحت کنیم، لذت ببریم

❓اما یه چیزی بهت بگم؟😊

این تفریحا بعد یکی دو سال تکراری میشه 🙂🚶‍♀️ اون موقع می‌بینی ای دل غافل❕💔

هدفت رو گم کردی، نمیدونی میخوای با زندگیت چیکار کنی و از کلی از دوستات هم عقب موندی😣😓

یه سال خستگی و کم شدن تفریحاتت رو تحمل کن تا بتونی چندین سال از جوونیت لذت ببری✨🌱

🤸‍♀🍋 بلند داد بزن 📢

بگو  قرار نیست ببازی....

تو آدمی نیستی ک بخوای کم  بیاری تو به دنیا اومدی ک به اهدافت برسی

به دنیا اومدی ک خواسته های خودتو با تلاش محقق کنی

تو موفق میشی

تو باید موفق بشی

چون دنیا جای آدمای بازنده نیست✗

2706