2737
2734

من واقعا برام سواله این جاری چیکار میکنه هم شوهرش تو مشتشه هم برادر شوهرو به عنوان شوهر دوم در اختیار داره هم مادرشوهره دوستش داره هم اینکه تو خونه ای که معمول نیست با تاپ و شرتک بگردی این راحت میپوشه و همشم خوشحاله،،،،ماجرای شبیه اینو واقعا من تو اشناها زیاد دیدم برای همین واقعا برام سواله جاریه چکار میکنه؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آدم با سیاسته دیگه 

جاری من اهل خیانت نیست اما شوهر و مادرشوهر تو مشتشن پشت سرشونم هرچی بخواد میگه اما تو رو خیلی زبون بازه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

شبیه واقعیت نبود انگار استارتر تخیل ذهنش و نوشته بود چون میگفت شوهرش باشه لباس خوب میپوشه نباشه تاپ شورتک اونم جلو مادرشوهر پدرشوهر بعد اون پدر مادر به پسرشون نمیگن زنت در نبود تو اینجوری میپوشه جمعش کن؟

درخواست دوستی رد میکنم 
2740
شبیه واقعیت نبود انگار استارتر تخیل ذهنش و نوشته بود چون میگفت شوهرش باشه لباس خوب میپوشه نباشه تاپ ...

بخدا قسم من زندگیم دقیقا شبیه اون چیزی بود که این دختره گفت

من تاپیک رو نخوندم.اما آیا این جاری موفق از فامیلای مادرشوهر نیست؟

چون تو خانواده شوهر من اینجوریه که هر کی با مادرشوهرش فامیل باشه عزیز دله حتی اگه بی احترامی کنه بقیه هرکاری هم بکنن اصلا به چشم نمیان حتی ازشون تشکر هم نمیشه

یکی از جاری های منم قوم مادرشوهره اوایل شوهرم چنان ازش تعریف میکرد انگار پرنسسه. بعدا خودم بهش گفتم بدبخت این اصلا شماها رو آدم حساب نمیکنه دیگه از چشمش افتاد

من واسم سوال بود،اون تیکه که اسی رو پیاده کرده،رفته لیلی جونو برسونه!! بعد اسی تازه  میگه حس م ...

حالا این واقعا اینکه حس میکنه شوهرش با با جاریه رابطه نداره واقعا من فکر میکنم دختره یا خیلی سادس یا این جور چیزایی و زندگیش تا حالا ندیده من ایمان داشتم در مورد زندگی خودم جاریه هم شوهرش ،شوهرش بود هم برادرشوهرش،که نامزد من بود

2706