2737
2739
عنوان

کلا نظرتون درباره عمل بینی چیه

191 بازدید | 33 پست

مثلا یکی بینیش استخونی. واقعا ایراد داره‌مثلا کجه و غوز داره

ولی مشگل تنفسی نداره

چهرش خوبه ولی دماغش خوب نیس همه بهش میگن چرا عمل نمیکنی؟ اگ عمل کنی خیلی تغییر میکنی

چون فقط بینیش بده تو صورتش

بنظرتون اینکه بخاطر زیباتر شدن عمل کنی درسته یا نه؟ یعنی بحث درمانی نیس و مجبور نیستی عمل کنی اصن

بنظرم بینی اگه واقعا ایراد داشته باشه حتما باید عمل بشه

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم این مشکل رو دارم همه میگن عمل کنی خیلی عوض میشی چون بینیت استخونیه

ولی من نمیخوام تو جو اینکه بقیه عمل کردن تحت تاثیر قرار بگیرم و عمل کنم دارم مقاومت میکنم

بعد اینکه هر کی عمل کرده کنارش بشین ببین صدای نفسش چقد بلنده

عکس بذارم

بزار عزیزم

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 

من خیلی موافق عمل کردن نیستم بنظرم اگر مشکل تنفسی ای آدم نداره نیازی نیست حتما بینی عمل بشه 

اما برای خودم این فکر رو دارم نمیگم همه باید مثل من باشن 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
2738
منم این مشکل رو دارم همه میگن عمل کنی خیلی عوض میشی چون بینیت استخونیه ولی من نمیخوام تو جو اینکه ب ...

از ی طرف میگم عمل کنم قیافم بهتر بشه شیک بشه همه هم میگن عمل کن

از ی طرف میگم ولش کن واجب ک نیس عمل کنی بد بشه چی اینقدم سختی بکش ی هفته باید حموم نری

بینیت بد نیست 

ولی عمل کنی حتما زیباتر میشی🌺

برای اعتماد به نفس خوبه

ولی بعضی اعتماد به نفس ها هم آدم را به بیراهه میکشه

مثلا ممکنه زشت بمونه ودر زمینه های درست پیشرفت کنه.

ولی عمل کنه وبدبخت بشه. چون حواسش به مسایل پیش پا افتاده زیبایی و عشق عاشقی پرت بشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706