2733
2734

رانندگی کلاقیدشهرپدریوبزنم کمتر وکمتربرم بخداخسته ام کل خاندان پدرومادری اون شهرن وقتی میرم وبرمیگردم تاچن روزاعصاب وروانم بهم میریزه آرامشم بهم میریزه کاش کلایه کشوردیگه بودم بلکه یه کوچولوآرامش داشتم 😭😭😭

پایان هدف آخرخرداد  

دقیقا من واسه این رفتم گواهی نامه بگیرم

که هروقت خواسنم برم خونمون برم دوساعت بشینم و بیام

اینجوری مجبورم صبح برم و شب بیام چون کسی وسط روز منو نمیبرد خونه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

خب نرو دست خودت دیگه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا من واسه این رفتم گواهی نامه بگیرم که هروقت خواسنم برم خونمون برم دوساعت بشینم و بیام اینجوری ...

شب قبل میرم یه روزکامل میمونم برمیگردم ولی بخداعین جنگ زده هابرمیگردم وای به حالم کسی توخیابون ببینه منوکامل روانی میکنن دلم میخواد۲ساعت به قول شمابرم وبرگردم عین غریبه هاکلاازچیزی خبردارنشم کسیونبینم 

پایان هدف آخرخرداد  
2728
😂😂😂😂نشددیگه اینجاشونمیدونی چرامیرم

پول یا عشق ولی مادیات قوی تر به ذهنم میاد ولی نفهمیدم رانندگی چرا ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
شب قبل میرم یه روزکامل میمونم برمیگردم ولی بخداعین جنگ زده هابرمیگردم وای به حالم کسی توخیابون ببینه ...

اره من خواهرمم کوچیکه و لجباز و بددهن

میترسم دخترم ازش یاد بگیره

انشالله زودتر گواهی ناممو بگیرم راحت بشم

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را