2733
2734
عنوان

فک کنم دارم جوان مرگم میشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 48 پست
نت علائم سرماخوردگی رم میزنه سرطان

دقیقا!

یه بار شکمم مدتی به صورت پیوسته نبض می‌زد کلافم کرده بود. فکر کنم چند ساعتی طول کشید. اعصابمو ریخته بود به هم. یه سرچ کردم ببینم از چیه، چیکار کنم بهتر شه و اینا. آورد نمی‌دونم این نبض به خاطر آنوریسم آئورت شکمیه و ممکنه پاره شه و خطر مرگ داره و ... .😂😂😂 

بعد گذشت مدتی خدا رو شکر خوب شدم و تمام.😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دوتا کلیه درد میگیره؟

منم همین طور بودم بعد تو نت زده بود سرطان. رفتم دکتر فهمیدم سنگ کلیه دارم! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2731
علائمش چیه اخه قبلا سنگ نداشتم.

ربطی نداره قبلا نداشتی شاید تازگیا گرفته باشی نگران نباش فقط برو دکتر حالا یا عفونت داری یا همین سنگ اگه سنگم داشته باشی دارو میده سنگه خورد میشه میاد بیرون با درد کم ولی اگه بزرگ باشه با روش های دیگه  سعی کن چیزای آبکی زیاد مصرف کنی فعلا تا بری دکتر هندوانه و  شربت و تا میتونی آب بخور 

عزیزم نت چرت و پرت زیاد میگه یکبار بچه بودم زدم دلیل درد پاشنه پا زد سرطان پا داری ول کن باباااا

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
ببخشید عزیزم سوالام زیاد شد حلال کن موقع دفع سنگ کجای ادم درد میگیره؟کلیه یا مجرای ادرار؟

ببخشید من جواب میدم  دخترم و پدرم که هر دو سنگ کلیه داشتن  میگن هم کلیه هم مجرای ادرار البته سوزش ادرارم ممکنه بگیری پدر من به حدی کلیه درد میگرفت که یبار از درد بیهوش شده بود

به احتمال زياد سنگ كليه س . مثانه كه پر باشهدردشو حس نميكني . مثانه كه خالي ميشه و اون سنگ ريز بين دو لايه ي مثانه قرار ميگيره دردش شروع ميشه . بايد دم آلبالو رو مثل چاي دم كني و يه ليوان بخوري . بعدش يه هندوانه رو آبپز كني و بخوري . دم آلبالو كليه ها و مجاري ادرار رو ليز ميكنه . هندوانه هم ادرار رو زياد ميكنه و اون سنگ دفع ميشه . دمآلبالو رو اگر با كاكل ذرت دم كني خيلي بهتره . 1 روزه خوب ميشي . 

2706