2737
2734

۱۶ سالمه ولی دلم میخواد بمیرم نمیدونم انگیزه واسه زندگیم ندارم احساس خوبی از وجودم ندارم دلم میخواد نباشم احساس میکنم دنیا جای خوبی واسه موندن و زندگی کردن نیس:)

خط آخری که گفتی قطعا درسته اما من خودمم هم سنم با تو یکیه هم به جرعت حالم ازت بدتره ولی حودمونیم بلخره چیزایی هست که  دوسش داریم نه؟

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خط آخری که گفتی قطعا درسته اما من خودمم هم سنم با تو یکیه هم به جرعت حالم ازت بدتره ولی حودمونیم بلخ ...

ولی چیزایی که دوسش نداریم خیلیی بیشترن

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود
2731
ولی چیزایی که دوسش نداریم خیلیی بیشترن

دقیقا میدونم عزیزم گفتم که من خودمم به جرعت حالم از اسی و هرکی بدتره و گفتم دنیا واقعا جای بدیه ولی بازم حداقل یک چیز هست گه دوست داریم

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
خط آخری که گفتی قطعا درسته اما من خودمم هم سنم با تو یکیه هم به جرعت حالم ازت بدتره ولی حودمونیم بلخ ...

من همه چیزایی که دوسش داشتمو از دست دادم

فقط یدونه مامانمو دارم و دیگه هرچی دوست داشتمو از دست دادم

من همه چیزایی که دوسش داشتمو از دست دادم فقط یدونه مامانمو دارم و دیگه هرچی دوست داشتمو از دست دادم

خوبه همونو داری خدا برات نگهش داره من مامانمم از دست دادم بلخره یه چیزی هست که باهاش حالمون بهتر بشه مثلا من گوش کردن آهنگ شعر نوشتن چت کردن با هرکی و نوشتن و نقاشی پیاده روی تنهایی و خیلی چیزا رو دوست دارم و دوست داشتن نه حالمو بهتر میکنه غیر اینه؟

2740