2737
2734
جدا از اون به خانوما پیشنهاد ت. ر. ی. س. ام داده

چییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم❤ کاش کاربریش بترکونی باز مرسی لطف کردین

برای همه تاپیکاش گزارش بزنید یا تو همشون نی نی یار رو تگ کنید من که همین کار رو کردم امیدوارم تعلیق دائم شه کثافت

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2742

من الان رفتم چند تا از تاپیکاشو خوندم یه تاپیک که در مورد لیزر هست رو همش در مورد چجوری مبتونید لخت لیزر کنید و اینا سوال می‌پرسه که از زیر زبون بقیه حرف جنسی بکشه تا یکی هم  چیزی گفته سریع درخواست دوستی داده همه هم اونجا گفتن که مرده و حتی یه نفر توی چت خصوصی از زبون خودش فهمیده که مرده چرا رسیدگی نمی کنید این همه شکایت شاید یه دختربچه گولشو خورد بره خصوصی  اونوقت چی  حتی اگه زنم باشه یه زن بشدت منحرفه  که به همجنس خودشم نظر داره  

سلام عزیزم خوبی  میگم عکس پروفایلت از اعضای BTS عه؟

قربونتون 🌱❤️

بله😁چطور؟ 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2738
یعنی رابطه ی جنسی سه نفره

میدونم معنیشو خاک...

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
جدا از اون به خانوما پیشنهاد ت. ر. ی. س. ام داده

بله خود من داده حتی میگه برای پیدا کردنش میره استخر آرایشگاه زنانه و تو مترو اسم خودش به من پروانه32سال معرفی کرده بعد تو کامنت ها میگه35ساله ام ازش بپرسید چطور درامدتت چندین برابر ازشوهرت بیشتره تو تایپک حق با کیه بیان کرده

من ی تاپیک زدم ب دور از هر توهینی خیلی معمولی بود موضوعش

زدن ترکوندنم سریع

حالا ی مشت فاسد  ریختن تو سایت نمیان اینارو جمع کنن پرت کنن بیرون

دعاهام و نفرینام در حق دیگران ب شدت گیراست .... نفرین ک ن ... ولی دعا نیاز داشتی بهم بگو 💔 خدا تو دلهای شکسته خونه داره و من یک دنیا دلم شکسته 🙂🙃                                                                                         لطفا برای یل ام البنین یک صلوات بفرستید 🙏🙏🙏
کاربر تاپیک پر بازدید شما تو خونه چی می‌پوشید و...هم مرده و اینقدر اطلاعات بدنی خودتون رو نکنید ژرف ...

من کاری ندارم ایشون خانم بود یا آقا ولی خانما همه اومدن با به به چه چه که چه اندامی و...

من به شخصه از اون مدل کامنتا خیلی بدم اومد خانم مگه عروسکه همیشه اونطوری بگرده ؟ بهتره یکم برای جنس خودمون ارزش و احترام قائل بشیم 

کاربری دست دونفره
قربونتون 🌱❤️ بله😁چطور؟ 

آخه من چندتا از اهنگاشون رو قبلا داشتم خفن بود ولی زیاد چهره هاشون یادم نمی‌مونه فقط فکر کنم تهیونگ اونم اگه اشتباه نگفته باشم اسمشو میشناسم خیلی کیوته😂😍

حس میکنم سنم دیگه زیاد شده که بخوام دنبال کنمشون😂😂😑 

و اینکه کاربری شما رو هم خیلی دوست دارم محض کنجکاوی پرسیدم😅🌱🍓❤️

2706