2737
2739

سر کوچکترین تاپیک ها نی نی یارا حاضر میشن و تعلیق و بستن تاپیک ها اما کار بر لبشکری بار ها تاپیک های جنسی داشته جدا از اون به خیلیا پیام داده و درخواست های نامشروع کرده که اصن معلوم. نیس زنه یا مرد 

علاوه بر همه ی اونا داره صیغه و چند همسری و رابطه ی جنسی چند نفره رو رواج میده اما دریغ از یه رسیدگی چه خبره اینجا 

آرامش 🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

@لبشکری     ایشون😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

کاربر تاپیک پر بازدید شما تو خونه چی می‌پوشید و...هم مرده و اینقدر اطلاعات بدنی خودتون رو نکنید ژرف لذت ببره و کمک ب لذت بردنش بشید چندشه

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740
کاربر تاپیک پر بازدید شما تو خونه چی می‌پوشید و...هم مرده و اینقدر اطلاعات بدنی خودتون رو نکنید ژرف ...

لطفا اگه کسی و میشناسین تگ کنیم خبر دار بشن مخصوصا بچه های کم سن تو دامشون نیوفتن

آرامش 🌱
تاپیکاشو نگا  مخصوصا صفحات آخر تاپیک آخرش و تاپیکی که راجب یکی از کاربرا زده  @لبشکری ...

خودشم فکر کنم مرده 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

خاک تو سرش ادم مریضه کثافت🤢

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
معلوم نیس به چند تا از بچه ها درخواست داده بود با خودش و شوهرش وارد رابطه شن  یکی از بچه هام ت ...

الان ما بودیم نی نی یار از زندگی تعلیقمون میکرد😒

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2706