2733
2739

۲۸پاک شدم از پریود. دیروز صب ساعت۱۲سفکسیم خوردم دیشب۱۱هم دوتا ال دی خوردم رابطه داشتم بدون جلوگیری ۳سالم هس ال دی  میخورم.ممکنه اون سفکسیمه صبح اثر الدی دمشبو برده باشه؟ ۳ روزه پریودم تموم شده 

بچه نمیخام یدونه ۴ساله دارم اگ حامله بشم میتونم قایمکی سقط کنم؟قرص از کجا بخرم .اختلاف دارم با شوهرم.کسی بااین شرایط باردار شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفکسیم چه ربطی به ال دی داره؟ 

نه معمولا مراکزی هم سقط غیر قانونی میکننم رضایت شوهر میگیرن مگه دیگه چیییییی بشه که دارویی پیدا بکنی یا جایی رو پیدا بکنی که بدون رضایت شوهرت انجام بده

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2731
اثرشو کم میکنه

نه چیزی نمیشه . توی این تایم تا پریودیت رازیانه و زعفرون و چیزای قاعده آور بخور.

گیاه بومادران بخر بجوشون بخور یکم تلخه ولی خب قاعده اوره و پریودی رو تنظیم می‌کنه .

امیدوارم حامله نشی.

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2738
چرا جرم  خب نمیخام بدنیا بیاد زندگیم پر اختلافه

من چه میدونم

قانون رو که من ننوشتم😂😂

طبق قانون سقط جنین بدون اجازه پدر جرمه

از طرفی هم کلا سقط جرمه حالا چه با احازه چه بی اجازه

میترسم اگ بچه باشه بزنه ناکارش کنه

سقط که کلا خیلی دردناکه کمتر کسی پیش میاد بتونه وجدان و احساسات و ...معنویات رو کنار بذاره .

امیدوارم حامله نباشی.

اما بیبی چک بزن اگه حامله نبودی با خیال راحت بخور که زودتر پریودشی

اهاااا یه چیز مهم چون تازه پریودیت تموم شده و تی دوره تخمک‌گذاری نیستی هنوز احتمال بارداریت خیلی کمه ، نگران نباش 

سقط که کلا خیلی دردناکه کمتر کسی پیش میاد بتونه وجدان و احساسات و ...معنویات رو کنار بذاره . امی ...

اخه من ۲۸فروردین پاک شد پریودم ۳۱هم رابطه دیاشتم میگم هنوز تاچنروز بعد پری تخمک فعالی نیس هم اینکه سالهاست ال دی میخوردم.فقط ممکنه اون انتی بیونیک ک ۱۲ساعت فاصله داشت با ال دی اثرشوکم کنه ؟نگران اونم

من چه میدونم قانون رو که من ننوشتم😂😂 طبق قانون سقط جنین بدون اجازه پدر جرمه از طرفی هم کلا سقط ...

شوهرم از خداشه حامله بشم چون میدونه الان بخاطر دخترم تحمل میکنم این زندگیو دومی بیاد دیگ فلج میشم 

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
2706