2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی دستم بیاد ولی بیشتر با مایع دستشویی گاهی هم با مایع ظرفشویی😂😂

لامصب اون برا دست هم توصیه نمیشه چه رسد به صورت🤣

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2731

تونر برای بعد از شستشو صورته 

ارایش رو با روغنای ارایش پاک کن یا میسلار واتر پاک میشه 

علت اینکه با میسلار پاک میکنن اینه که منافذ رو به خوبی پاک میکنه دیگه صورتت جوش نمیزنه و خراب نمیشه 

هر میسلار واتری هم خوب نیست 

باید منباست پوستت باشه و تو نت درموردش تحقیق کنی که بقیه هم ازش راضی باشن 

مثلا میسلار واتر گارنیر خیلی خوبه من استفاده میکنم 

تونرای پاک کننده هم هست ولی برای بعد از شستشو صورته که کامل همه آلودگی های پوستتو از بین میبره 

یه سری تونر ها هم بیشتر خاصیت درمانی دارن و برای تنظیم پی اچ پوسته 

2740
پشماممم چه خبره

هیچی سلامتی خبری نیست🌚

من بخاطر روتینم آخر شب که پاک میکنم اینجوری پاک میکنم .

البته من آرایش سنگین انجام نمیدم ضد آفتاب رنگی میزنم

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
هیچی سلامتی خبری نیست🌚 من بخاطر روتینم آخر شب که پاک میکنم اینجوری پاک میکنم . البته من آرایش ...

من ارایش سنگین میکنم تقریبا هر روز

ولی با مایع دستشویی میشورم 

هیچ مشکلی هم ندارم😁😂

میدونم ولی خب😂😂😂

حیف پوستته نکن.من صورتم خوبه اما مراقب دستهام نبودم کویر شد

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
من ارایش سنگین میکنم تقریبا هر روز ولی با مایع دستشویی میشورم  هیچ مشکلی هم ندارم😁😂

امیدوارم هیچ وقت دچار مشکل نشی عزیزم❤️✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

با میسلارواتر دوفاز 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2706