2737
2734
تو  و امثال تو خجالت بکشید که عکسای دیگرانو که اسی بدون اجازه برداشته تو سایت عمومی گذاشته واصر ...

اون عکس گذاشته کار درستی نکرده منم نگفتم بزار یا خوب کرده ولی مثل شما هم قضاوت و توهین نمیکنم 

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نیست برام شماهرجور دوسدارین فکر کنین چون وسط تاپیک خودمو نزدم و ازقبل مقدمه نچیدم دروغ گوام؟؟؟؟& ...

خب اگه راست میگی 

یه انگشتت رو لبت یا چشمت بزار عکس بگیر ببینیم واقعی هستی یانه 

این عکس هر خانمی که هست بگو بره تزریق لبشو ترمیم کنه طرف راست لب بالاوپایین کج شده 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
به نظر منم دروغه و سرکاری.  به نظر خودتون توی خانواده ایرانی کدوم مادرشوهر اجازه میده عروس دیگه ...

عزیزم زیاد هست ندیدی

نمونش خودم ..من خیلی مقید بودم و ظاهرا خانواده ی شوهرم هم مقید بودن حالا وقتی من اومدم خونشون برادر شوهرم با شو ..رت می اومد پیشم ..

من حرص میخورم بهش تذکر دادم اما مادرشوهره عارش نمی اومد تازه ذوق می‌کرد که پسرش منو آدم حساب نمیکنه الانم زنش بقیه رو آدم حساب نمیکنه.

شوهرم میگه هر کی آزاده چجوری بپوشه ..

اینا همونایی بودن که به من میگفتن چرا چادرشو زمین گذاشتی.

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
2740
این خانمم حساب دوم همون خانومه جفتشون یکی ان😀

من کاربر قدیمی هستم همه هم منو میشناسن نیازی هم به اثبات دیگران ندارم فقط ایشونو قبلا باهاشون تبادل داشتم و میدونم اهل دروغ نیست 

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

یه اسکولی هم هست ظرف دو ماه هم نامزدش مرده هم سرخاکش رفته هم با پدر صوهرص ابن ور اون ور میره هم دوباره یه پزشک عاشقش شده 🤣 بعد عکس فاکتور هدیه هاشو میزاشت 

میگفت ماشینشو داغون کردم هیچی نگفته و فلان 

اینا مث سگ دروغ میگن تهشم در میاد 😂 ایشالا هر چی میگن به سرشون بیاد 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
ن هست جاری خواهر من .‌با شوهر خواهرم همدیگه نیشگون میگیرن راحتن..هست واقعا بامنظور بی منظورشو نمیدون ...

دختر همه راست باشه تاپیک این خانوم دروغه من از نحوه بازگو کردنش فهمیدم دقیق نمیدونم چجوری بگم 

ببین این داستانا وجود داره نمیگم نیست اما وقتی جزییات تاپیکو خوندم کاااااااملا مشخصه داره دروغ میگه ...

منم مث شمام خیلی حسم درباره راستگویی و دروغگویی اطرافیان قویه حس خوبیه😂

2706