2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دلیل دروغم چیه؟!!  من اصلا فعال نیستم اینجا مگر مشکلی داشته باشم یا سوالی داشته باسم همین&n ...

من قبلا با شما تبادل کردم

میدونم دروغ نگفتی

اصلا به اینا اهمیت نده

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2731
شما ها حتما در شرایط بد قرار نگرفتید که همچیو دروغ میدونید هیچ چیزش دروغ نمیزد از نظر من چون خودم ...

ببین این داستانا وجود داره نمیگم نیست اما وقتی جزییات تاپیکو خوندم کاااااااملا مشخصه داره دروغ میگه داره اغراق میکنه.نمیدونم چطور بگم اما من راحت میفهمم کی دروغ میگه کی راست حتی تاپیک دوم سر ابروهاش لو رفت

کو

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
دست بردار خجالت بکش خانم چاخان

این چه طرز حرف زدنه شما خجالت بکش

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2738
متاسفم واستون، تو زندگی من نیستی پس حق نطردادن نداری 

بزار عکس سلیطه رو 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
شما جو خانواده مارو مگه میدونی؟!!!!  جای من نیستییی شما

عزیزم جاری چند سالشه خودت چی 

چرا عکسشو گذاشتی برای چه هدفی اینکارو کردی؟🤔😶‍🌫️

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

عزیزم اینجور جاریاهستن برا حرص دادن اینکارومیکنن ..من جاری خواخرم همین مدل بود واقعا خواهرمم اذیته 

.کلی به شوهرش گفت تابهتر شده ..کلا اونا راحتن وخیلی بده ..براکه حرص دربیاره اینکارمیکنه

2706