2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا بخدا میفهمیم از دست تعدادی از کاربرای سینه چاک که با گفتن وای کاراگاه تاپیک رو ببند برو اگه باور نمیکنی  جرات حرف زدن نداریم 

صبح یه فتیش" ادرار بچه" کلی کاربر روبا قصه پوشک گرفتن از جاری اسکل کرده بود جرات نداشتم بگم اما خودشون نمیکردن یه نگاه بندازن ببینن طرف چهل تا تاپیک با محوریت ادرار دختر بچه اما قصه های متفاوت داره !!!!دراین حد ساده یا زود باور یا هرچی اسمشو میذاری هستن 

پس به تاپیک دروغ که میرسم با ذکر خلایق هرچه لایق میبندم میرم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچها صاحبش اومد

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

به نظر منم دروغه و سرکاری.  به نظر خودتون توی خانواده ایرانی کدوم مادرشوهر اجازه میده عروس دیگه لخت با تاپ و شورتک جلوی پسر دیگه بچرخه ! تو جم هم قفله این داستان‌ها 

یا زنش اینقدر احمق که بمونه با همچین مردی؟ من حاضرم توالت بشورم خرجم رو دربیارم ولی اگر واقعیت باشه با همچین خانواده ای نباشم که شوهرم با جاری خوش باشه 

2738
شما با دقت بخون تاپیک اولیو کاملا میشه فهمید اغراقهای بیخودی وریلکسی طرف واینکه در تاپیکای قبلی اصلا ...

وقتی مدرکی ندارم چیکارکنم 

من نگفتم باهمن که فقط گفتم رفتاراش درست نیشت همین 

چرا باید دروغ بگم من فقط برای درد دل حرف زدم همین نه سرکارگذاشتن شماها

من باور نميكنم

چون شوهري ك نه پول داره، نه قيافه داره، نه اخلاق داره.

چرا بايد بقيه بهش نظر داشت باشن؟

اونم جاري ك خودش شوهر داره!

بعضي اينجا خودشون ميدونن شوهرشون هيچي نيستا

بازم توهم ميرنن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

شما ها حتما در شرایط بد قرار نگرفتید که همچیو دروغ میدونید

هیچ چیزش دروغ نمیزد از نظر من

چون خودم چیزایی کشیدم ک اگه اینجا بگم باورشون نمیشه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
من باور نميكنم چون شوهري ك نه پول داره، نه قيافه داره، نه اخلاق داره. چرا بايد بقيه بهش نظر داشت ب ...

😂😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
به نظر منم دروغه و سرکاری.  به نظر خودتون توی خانواده ایرانی کدوم مادرشوهر اجازه میده عروس دیگه ...

اصلا تاپیک ایشون رو نخوندم ولی مادرشوهرم ی دخترخاله داره ک عروسشون راحت میگرده و ب حجاب فکر نمیکنه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706