2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو مستمرت تاثیر داره نهایی حالا چه کشوری چه خود مدرسه تاثیر نداره که اگه قبلا همه نمره هات خوب بوده با معلمت صحبت کن دوره ما یه نمره بد رو معلم ها میگفتن در نظر نمی گیریم

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
2731
خب تو مستمرت تاثیر داره نهایی حالا چه کشوری چه خود مدرسه تاثیر نداره که اگه قبلا همه نمره هات خوب بو ...

ینی با امتحان ترم خرداد جمع میشه ؟ 

مگه امتحانات دی رو جمع نمیکردن؟ 

ننمم امسال انتخاب رشته دارم 

آخه هفتم و هشتم میان ترم تاثیر نمیدادن ینی وقتی خراب میکردم ترم و ۱۹ یا ۲۰ میشدم همونو میزاشتن

ینی با امتحان ترم خرداد جمع میشه ؟  مگه امتحانات دی رو جمع نمیکردن؟  ننمم امسال انتخاب ر ...

خب مستمر نوبت اول با نمرات دی مستمر نوبت دوم با خرداد بعد این دوتا باهم کل ، حالا هم نگران نباش نهایی خوب بده به معلمت هم بگو شرایطم بد بود مثل سال های قبل میدن بستگی به مدرسه و معلم داره یکی کمک میکنه یکی نه مثلا ما معلم داشتیم نهایی هرچی میشدیم به مستمر دست نمی زد یکی هم نه چند نمره کمک میکرد بستگی به شناخت از دانش آموز داره بعد مگه چه قدر بد شدی تو یه امتحان خراب کردی نمیاد که از ۲۰ بره ۱۵ نهایت ۱۸، ۱۹ بده من خودم برای معدل ۱۹ و ۹۳ خودم رو میکشتم نمیگم نمره مهم نیست ولی دوستم که معدلش ۱۸ بود الان داره دندون می خونه و درسش هم خوب نبود من پشت کنکور دبیرستان و کنکور خیلی مهم تره انتخاب رشته هم که با یه مستمر تاثیر نداره که نتونی یه رشته خاص مثل تجربی و ریاضی بری

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏