2737
2734
عنوان

مادرا میشه راهنمایی کنید

56 بازدید | 6 پست

دخترم ۴سال و نیمه، قدش ۱۰۰ هم نیست. خیلی ناراحتم ازاین بابت. بادوم، شیرو تخم مرغم خیلی دوس داره و میخوره، خیلیم ریزه میزس.

چه دکتری باید ببرمش؟ و اگه دارو اینا بدن تاثیر داره؟ قدمیکشه؟

دکتر غدد کودکان میتونه نظر بده . ولی فاکتور ژنتیک در قد بچه ها مهمه بعضیا در خانواده قد کوتاه دارن بعضیا به بلوغ برسن بیشتر قد میکشن باید ببینی چه جوره مدل خانواده هاتون

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

زینک خوبه. خواهرم به دخترش داد باعث رشد بچه میشه. منم دخترم ۵ماهشه قبلا زیاد نمیدادم. الان دارم بهش میدم. البته دکتر تایید کرد گفت بده واسه رشدش خوبه

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر غدد کودکان میتونه نظر بده . ولی فاکتور ژنتیک در قد بچه ها مهمه بعضیا در خانواده قد کوتاه دارن ب ...

کل خانواده من و همسرم فقط مادرشوهرم قدش کوتاه. یعنی ممکنه بچم ب مادرشوهرم بره؟ همسرمم به پدرش رفته و قدش بلنده

2728
کل خانواده من و همسرم فقط مادرشوهرم قدش کوتاه. یعنی ممکنه بچم ب مادرشوهرم بره؟ همسرمم به پدرش رفته و ...

بله دیکه خانواده مادر شوهر چی ؟ مثلا خاله یا دایی همسرت اینا همه خط ژنتیک فرزند شما رو نشون میدن چون اونا هم نشون دهنده نسل قبل هستن 

یه نکته مهم هم هست اول دخترتو ببر شاید به نظر شما کوتاه میاد شاید در رنج نرمال باشه شما حساس شدی

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بله دیکه خانواده مادر شوهر چی ؟ مثلا خاله یا دایی همسرت اینا همه خط ژنتیک فرزند شما رو نشون میدن چون ...

اول باید ببرم متخصص کودکان ک ایشون نامه بدن برای دکتر غدد؟