2737
2734
عنوان

خانمای زیبا پسند بیان

59 بازدید | 7 پست

صورتم خیلی لاغر و استخونی میخام برم چربی بزنم دکتر خوب پیدا کردم کاراشو میزاره اینستا یکسال بعد و فلان بعد اینجا دیدم میگن گلوله گلوله میشه و چی .میخام برم ژل بزنم میگن زودمیره چیکارکنم لاغر بمونم ؟چربی بزنم ؟ژل بزنم 

لاغر هست اما دیگ زشت نیست فیس ام خوشگلم نباشه زشتم نیس ک اورژانسی باشم چروک و گود و فلان .نه صافه فقط استخونی و بیضی حالت میگم پر باشه بهتره🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین این یکی چی نوشته میگه وقتی میخابی میره یه طرف صورت من این وسط موندم چیکارکنم

والا مامانم حتی ی بارم ب این حالت دچار نشد ولی در کل چیکار ب صورتت داری من صورتم خ پره هر کس میبینه فک میکنه گونه کاشتم منتظر اینم ی پولی بیاد دستم انزیم بزنم اب شه تو ک صورتت کشیدس بشین سر جات خواهر

ببین این یکی چی نوشته میگه وقتی میخابی میره یه طرف صورت من این وسط موندم چیکارکنم

آخه من خالم و مامان یکی از دوستام که زدن بعد دوماه عاجز شدن میگن هر روز باید وایس انقدر ماساژ بدی که برگرده به حالت اولیش 

2740