2733
2739
عنوان

این چیه😳😳😳😳😳😳++++عکسسسس سکته

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

[QUOTE=336077938]علائمش چیه[/QUOTE

علائمیش درست مثل سرماخوردگیه با این تفاوت که دون دونی میشه کل بدنت، سعی کن مایعات بیشتر بخوری مثل سوپ و ابمیوه و ... و بری دکتر یه پماد بهت میده که جلوی خارش رو بگیره، سعی کن اصلا بدنت رو نخارونی چون بعدا جاشون میمونه و اینکه خودت رو گرم نگه دار و خونه کسی نرو چون واگیره

نه نمیخارن

منم هفته قبل گرفتم دقیقا علاعم ترو داشتم تب ولرز استخون درد شدید بعد هم اینجوری جوش زدم رفتم دکتر گفت آبله مرغان گرفتی وچون باردارم دو روز بستری شدم

میشه برای اینکه لاغر بشم سه تا صلوات بفرستین😘وزن اولیه=83.  . هدف اول=78🔓🔑 خدایا شکرت هدف اولمو دیدم۲۴مهر ماه 🤩🤩😍 بریم برای هدف بعدی 💪💪 هدف دوم۷۴🔑🔓خدای مهربونم شکرت هدف دومم دیدم۱۰ابان ماه 🙏🙏😘پیش به سوی هدف سوم 💪💪هدف سوم70🔓🔑۲۳آذر ✨خدای بزرگ و مهربونم شکرت بریم به سمت دهه شصت 😅😍 هدف چهار 66🔓🔑خدایا خیلی ممنونم ازت 15بهمن ماه بریم به سمت هدف بعدی👈.  هدف پنجم62🔒. هدف ششم58🔒.  خدای مهربانم کمکم می‌کنه مطمعنم ،چون من عشق خدا هستم خودش بهم گفته که عاشقمه ❤️❤️