2733
2734

استرس عامل اصلی باردار نشدنه 

من دو ماه استرس داشتم نشد ماه سوم گفتم بیخیال این ماهم نمیشم و  روز بعد موعدم بیبی چک زد مثبت شد

آقازاده هم الان کنارم خوابیده 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی استرس های زیاد و واقعا بدی داشتم که فشارم بالا میرفت .هر روزم استرس بود باردارم شدم بدتر شدم .ولی اگه استرس داری سعی کن اول درمان کنی بعد بچه دار بشی 

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
من خیلی استرس های زیاد و واقعا بدی داشتم که فشارم بالا میرفت .هر روزم استرس بود باردارم شدم بدتر شدم ...

نه منظورم اینه ک لزوما استرس باعث ناباروری میشه یا نه

چون میگن اگر استرس داشته باشی نمیگیره

روز میشه این شب،باز میشه این در....
2738

همون ماه ک اصلا بهش فکر نمیکردم بیخیالش بودم باردار شدم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
همون ماه ک اصلا بهش فکر نمیکردم بیخیالش بودم باردار شدم

انشالا دوباره یه عدس خوشمزه خوشگل میاد بجاش گلم 

پیشنهاد میدم جلوگیری نکنی

من سقط داشتم پارسال ۶ ماه جلوگیری کردم الان م اقدامم دیگه نمیشه

نه منظورم اینه ک لزوما استرس باعث ناباروری میشه یا نه چون میگن اگر استرس داشته باشی نمیگیره

دقیقا منظورم این بود ربطی نداره چون من واقعا استرس های بدی دارم . اصلا به خاطر بارداری استرس نداشته باش خدا بخواد میده. استرس داشته باشی باردارم بشی بعد این استرسات بیشتر میشه واقعا به جنین آسیب میزنه. به خاطر همین میگم اول سعی کن آدم ریلکسی باشی بدون استرس.بعد خدا بهت نی نی هم میده به زودی

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
انشالا دوباره یه عدس خوشمزه خوشگل میاد بجاش گلم  پیشنهاد میدم جلوگیری نکنی من سقط داشتم پارسا ...

مرسی عزیز دلم انشاله شمام مامان ی فسقلیه ناز میشی🥲❤️

اینماه جلوگیری نمیکنم اما شوهرم کلااا مخالفت میکنه میگ باید جلوگیری  کنیم و بچه نمیخام چون من درد زیادی کشیدم از هم دور شدیم اینجوری میگ منم نمیدونم فقط امیدوارم مشکلی نباشه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
مرسی عزیز دلم انشاله شمام مامان ی فسقلیه ناز میشی🥲❤️ اینماه جلوگیری نمیکنم اما شوهرم کلااا مخالفت ...

اره شوهر منم همین بود

خیلی خیلی ترسیده بود تا چند ماه بعدش میگفتم بچه می‌گفت اصلا

الان نرم تر شده