2733
2739

یادمه یمدت پیش یکی از کاربرا همچین تاپیکی زده بود ع یه موضوعی ناراحت بود بشدت حالش بد بودو اینا شوهره بجا ک دلداریش بده بهش گفته بود ای نید س‍ک‍س فلان ،خواستم بگم اگ داری تاپیکو میبینی این فیلم برای توعه

https://s31.picofile.com/file/8474533068/4_5845966259593680101.mp4.html

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مرد فهمیده ای😂😂😂منم وقتی عصبانیم دلم رابطه میخاد 

عه می تو

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2731

لیمو ناد زمزم؟

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
منم پاییز۷۵🤝🏻🤝🏻🤣🤣

واقعا باعث میشه حسهای منفی بپره یا به حد اقل برسه نمیدونم چرا بعضیا ازش بی بهره ان😅

واقعا باعث میشه حسهای منفی بپره یا به حد اقل برسه نمیدونم چرا بعضیا ازش بی بهره ان😅

اره کلی لنرژی میگیرم من و چون نیاز به بغل دارم توناراحتی و گریه واقعا اونجوری تمام حسای بد ازم تخلیه میشه انگار😆

2738
اره کلی لنرژی میگیرم من و چون نیاز به بغل دارم توناراحتی و گریه واقعا اونجوری تمام حسای بد ازم تخلیه ...

اره مردا که تو شرایط دیگه زیاد اهل بغل نیستن😅مگه به همین بهونه😅😅😅