2737
2734

بچه ها من از وقتی بارداریمو به خانواده شوهرم اعلام کردم همش مریض بودم و طی بارداریم همش یا سرما خوردم یا اینکه یه مرضی اومده سراغم مثلا از قبل عید یه قسمت بدنم عفونت کرد که مجبور به جراحی شدم و تا دو هفته خونه خوابیدم نمیتونستم تکون بخورم بنده خدا مامانم اومد پیشم موند کارامو کرد ، مادرشوهرم اصلا نیومد یه سر بهم بزنه کلا دو بار‌بهم زنگ زد اونم به اصرار شوهرم‌ ، قبل عیدم بهم زنگ زد گفت ما عید میخوایم بریم مسافرت که یوقت روز اول عید نریم خونشون عید دیدنی اما شوهرم به زور با اینکه من نمیتونستم بشینم منو برد خونشون ، 

خیلی ناراحتم ازشون من حتی در حد تعارفم باشه که بگه کاری داری چیزی لازم داری خوشحال میشم اما زنگ میزنه میگه اینو بخور‌اونو بخور انگار خودم نمیدونم چی باید بخورم…

آخرین بار‌ بهش گفتم فلانی و فلانی و فلانی اومدن بهم سر زدن ، فلانی برام غذا میاره ، فلانی برام آش میاره ، اینارو گفتم که به خودش بگیره اما براش مهم نبود و انگار نمیشنید و حرف یه چیز دیگه میزد… اگه بچم دنیا بیاد بخوان بیان اظهار نظر کنن اونموقع من میدونم چیکار کنم

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همینکه نمیاد دخالت کنه و شوهرتو بر علیهت پر کنه خداروشکر کن

وظیفه ای هم نداره

اگه کمک کنه هم لطف داشته نکرده هم تقصیر و وظیفه ای نداره

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

خیییلی توقعت بالاس،،،،،

توقعت رو بیار پایین تا بتونی تو آرامش زندگی کنی و اینجوری فکرت درگیر نباشه !

مگه چی به اونا میرسه که تو باردار باشی ؟؟؟؟که تهدید هم می‌کنی من می‌دونم و اونا !!!

چرا باید غذا برات بفرسته ؟؟؟

من از مادر خودمم انتظار نداشتم و هیچوقت هم نفرستاده ،،،،

2740
تازه آخرین بار زنگ زده بود بفهمه مامانم برام سیسمونی میخره یا خودمون میخریم 

من قبل از اینکه بچه دار بشم باهام دعوا کرد که مامانت باید سیسمونی بده!

هر وقت ازشون ناراحت شدی منو یادت بیار😄

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
اگه در گذشته در حقشون خوبی کردی الان حق داری توقع محبت داشته باشی اگه لطفی بهشون نکردی الانم انتظار ...

چی بگم از خوبی و محبت که بگم شوهرم از بچگی کار کرده تا خانوادش تو رفاه باشن 

الانم خرجیشونو از شوهرم میگیرن 

خودمم که خوبیام هیچوقت دیده نشد چون دستم نمک نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیییلی توقعت بالاس،،،،، توقعت رو بیار پایین تا بتونی تو آرامش زندگی کنی و اینجوری فکرت درگیر نباشه ...

توقعم در مقابل کارایی که براشون کردم بالاست چرا اونا باید از ما توقع داشته باشن ؟ 

شما مگه میشناسیشون که داری قضاوتم میکنی؟ وقتی یکی مریض میشه عمل میکنه معمولا همه میرن عیادتش چه بسا که اون شخص عضوی از اون خانواده باشه باردارم باشه اما مادرشوهرش نیاد بهش حتی سر بزنه غذا فرستادنش تو سرش بخوره …

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قبل از اینکه بچه دار بشم باهام دعوا کرد که مامانت باید سیسمونی بده! هر وقت ازشون ناراحت شدی منو ...

من موندم وظیفه ی مادر پسر چیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706