2737
2734

قبلش مثلا ۹۰۰ تا الان ۱۴۰۰ تا شیرو لبنیاتم باهاش حساب شه واسه خودم نیست سواله

اخه میگن ی خانم باردار باید ۳۰۰ تا ۳۵۰ کالری بیشتر بخوره

کیه که حال شمارش داره

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

خیلی کمه

من تو دوران رژیمم اینقدر میخوردم میمردم از ضعف

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵هفته هم باردار محسوب میشع ۹ماه هم حامله محسوب میشه ولی خب خانومای باردار باید بخورن دیگ دکترش چیزی نگفت ؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
2740

من کلا اعتقادی به رژیم ندارم به نظرم بدن هر کسی با توجه به فعالیتش و سوخت و سازش باید انرژی دریافت کنه و اینو هر کس خودش میدونه 

توی دو تا بارداریم هم به اندازه میخوردم نه پرخوری نه این که مثلا بگم الان انقدر کالری شد دیگه نخورم به خودم گشنگی بدم . از نظر وزنی هم دو تا حالت متفاوت تجربه کردم توی یکی ده کیلو اضافه داستم که توی شیردهی کم شد توی یکی ده کیلو کم داشتم با ورزش و باشگاه برش گردوندم

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
دکتر میگه باید کم بخوری 

خب پس همون کم بخوره اگ ۳ماه اولشه زیاده روی نکنه همون ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰کالری بسشه اما اگ بالاتره خب ۱۴۰۰اینجوریا خوبه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

چند کیلو اضافه کرده؟؟

من تا الان که توی ۱۵ هفته ام ۵ و نیم کیلو رفته روی وزنم.😑😐

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
وای خیلیه ۱۵ هفته چیزی نیست ک اینهمه زیاد کردی

آره البته من دوقلو باردارم نسبت به بارداری تک قلو وزن بیشتری اضافه باید کنم ولی بازم زیاده فقط چون وزنم نرمال بود دکترم زیاد حساسم نکرد.

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼

وقتی مولتی ویتامین میخوری اینقد استهات بازه انگار پس معدت بیابونه دیگه کالری مالری نمیفهمی

من قبل حاملگی لاغر کردم که الان راحت باشم هفته۳۴ ام ۱۲تا اضاف کردم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706