2737
2734

۹ ماه پیش خونه ی مادرم بودم 

یه روز رگبار زد بارون شدید گرفت 

من رفتم پشت دیوار آشپزخونه نیمه ساخت مادرم اینا تا بارون رو تماشا کنم(اونجا از داخل دید نداره به پشت دیوار)

بعد چند دقیقه مادرم از داخل خونه اومد بیرون توی آشپز خونه مشغول شد ولی متوجه من نشد منم جلب توجه نکردم همینجوری داشتم بیرونو تماشا میکردم 

صدای در ورودی خونه اومد و بابام مادرمو صدازد مامان از تو آشپزخونه جواب داد،بابا گفت آرمان(داداش کوچیکم)رو صدا بزن بیاد بریم لوبیا سبز هارو جمع کنیم،بارون خرابشون میکنه 

مامانم صداشو آروم کرد گفتم ساره(من) رو با خودت ببر(فک کرده بود رفتم دستشویی) آرمان سرما میخوره مریض میشه!!

😔😔😔😔نمیتونین تصور کنین اون لحظه چه حالی داشتم،یهو حالت تهوع گرفتم از ناراحتی و پاهام شروع کرد به لرزیدن،نمیتونم توصیف کنم ناراحتیمو،هنوزم آتیش میگیرم از فکرش 

من مادر دو تا بچه بودم مریض شدنم اشکال نداشت؟

چکار کنم قلبم آروم بگیره؟

بچگیام مادرم دوستم نداشت 

بعد ازدواج باهام مهربون شده بود 

فهمیدم همش دورویی بوده😔💔

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

آرمان چند سالشه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داداشت چند سالشه؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

احتمالا سیستم ایمنی برادرت ضعیفتره . در جا سرمامیخوره .

ولی تو نه . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738

خدا رو شکر خدا به وسعت هر آدمی درد بهش میده ه یه درصد درد های منو داشتی الان با سیل اشک هات ایران رو آب می برد

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
آرمان چند سالشه؟ اگه سنش کمه که حرفش کاملا طبیعی بوده

۲۸ سالشه من ۳۰ سالمه

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2706