2737
2739
عنوان

شده عاشق شوی اسمش رو ندونی ؟😂🗿👌

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 84 پست
وقتی دیگه نمیتونی ببنیش چیو میخوای ادامه بدی😐😂

خب برا همین میپرسم اما عاشقش شدم😂😂

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره همبازی بچگیم تو کوچه ها بود ازش خوشم میومد بعد از اون محل رفتن ولی الان شوهرمه😂😂

دست تقدیر رو تروخدا نگاه کن😐😂❤️

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731
معلومه ک نه  وقتی قرار نیس ببینیش حتی نمیدونی اسمش چیه چرا باید ادامه بدی؟اصلا اسم این عشق نیس ...

من ۵ سال عاشق یه نفری بودم که حتی نتونستم ببینمش 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
آره همبازی بچگیم تو کوچه ها بود ازش خوشم میومد بعد از اون محل رفتن ولی الان شوهرمه😂😂

چه باحال😍

بعدش چجوری همو پیدا کردید

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود

آره 🥲لعنت بهت با معنی نه ها دوستانه ولی لعنت بهت یادش افتادم دلم تنگ شد دقیقا موقعیت تورو دارم 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

یاد خودم و دوستم افتادم 

یکیو دوس داشت بعد همش درباره اش حرف میزدیم و اسمشو نمیدونستیم

اسمشو گذاشته بودیم گمنام 😂😂😂

مثلا میگفت اره امروز گمنامو دیدم ..😂

یا گمنام ابی پوشیده بود😂

2738
اره از یکی خوشم میومد که نه اسم نه فامیل رو نمیدونستم اما یه دفع که سر صحبت بینمون باز شد گفتم فام ...

البته هنوزم میبینمش 

ولی خب در حد سلام اونم یک یا دوبار درهفته

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
آره یه پسر بود تو یه پاساژ مغازه داشت بی نهایت خوش تیپ بود دومتر قد هیکل محشر بعد مغرور و جذاب اصلا ...

منم نوجون بودم رفتیم شلوار بخرم یکی بود هنوز هم هست همیشه چون خیلی خوشتیپ بود از اون میخریدم بعد دیگه من و میشناخت چندوقت پیش با شوهرم و بچم  

البته الان عاشق همسرمم کسی به چشمم نمیاد

یاد خودم و دوستم افتادم  یکیو دوس داشت بعد همش درباره اش حرف میزدیم و اسمشو نمیدونستیم اسمشو ...

منم براش اسم گذاشتم🤣🤣مثل همیم 

2706