2737
2734
عنوان

شده عاشق شوی اسمش رو ندونی ؟😂🗿👌

742 بازدید | 84 پست

من عاشق یه نفری شدم که نه اسمشو میدونم نه دیگه میتونم ببینمش 

به نظرتون اینطور عاشقی رو ادامه بدم ؟

شما براتون پیش اومده ؟

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 

این عشق نیست یه هوسه یا یه خیال 

اخه تو چطور طرفو نمیشناسی باهاش حرف نزدی باهاش خاطره نداری چطوری عاشق شدی

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلومه ک نه 

وقتی قرار نیس ببینیش حتی نمیدونی اسمش چیه چرا باید ادامه بدی؟اصلا اسم این عشق نیس کراشه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

اره

از یکی خوشم میومد که نه اسم نه فامیل رو نمیدونستم

اما یه دفع که سر صحبت بینمون باز شد گفتم فامیل شریف تون چی بود؟ دیگه گفتش

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
این عشق نیست یه هوسه یا یه خیال  اخه تو چطور طرفو نمیشناسی باهاش حرف نزدی باهاش خاطره نداری چط ...

باهاش حرف زدم و دیدمش 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
2740

آره یه پسر بود تو یه پاساژ مغازه داشت بی نهایت خوش تیپ بود دومتر قد هیکل محشر بعد مغرور و جذاب اصلا یه وضعی تو کل عمرم پسر به این خوشگلی ندیده بودم هر هفته با دوستم میرفتیم پاساژ نگاش میکردیم اونم حتی سرش رو بلند نمیکرد حتی اسمشم نمیدونستیم بعد یه سال تو عیام نوروز نرفتیم بعد عید که رفتیم دیدیم کلا از اون پاساژ رفته دیگه هم ندیدمش ولی عین فرشته بود ازبس زیبا بود

بله     کلاس هفتم عاشق مهندس ناظر ساختمون بغلی شدم

جررر😂👌من عاشق معلم شدم 

مورد داشتیم عاشق شده با تعریفایی که از طرف مقابل کردن حتی ندیدتش البته قطعا عشق نیست 🤣

از این دوستا هم نداریم آزمون جلو بقیه تعریف کنن😒😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

آره همبازی بچگیم تو کوچه ها بود ازش خوشم میومد بعد از اون محل رفتن ولی الان شوهرمه😂😂

تو مرا آزردی.. که خودم کوچ کنم از شهرت! تو خیالت راحت.. میروم از قلبت! می‌شوم دور ترین خاطره در شبهایت.. تو به من می‌خندی.. و به خود میگویی .. باز می‌آید و می‌سوزد ازین عشق،ولی.. برنمیگردم ،نه! میروم انجا که دلی بهر دلی تب دارد.. عشق، زیباست و حرمت دارد ...! :)   ازین کاربری دو نفر استفاده میکنن عزیزای دل :)
2706