2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای بازگشایی بخت موثره؟

بختو نمیدونم برای محافظته از اونا که رو پوست اهو نوشته شده واسه داداشم گرفتیم زمان سربازیش سه بار از بد مهلکه ای جون سالم به در برد الانم صحیح و سالم تموم کرده سربازیشو😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بختو نمیدونم برای محافظته از اونا که رو پوست اهو نوشته شده واسه داداشم گرفتیم زمان سربازیش سه بار از ...

استاد دانشگامون آورده بود اینو داد به من رفته بودکربلا

من گریم گرفت یهو خودمو سعی کردم قایم کنم نبینه گریمو.گت پاشوبیااینجا. (به نماینده کلاس یه خودکار ازحرم امام حسین اورد داد بهش به نمایندگی ازکل کلاس).منم فکرکردم براهمه اورده.من دلم یجور شد. منوصداکرد رفتم گفت تو ام کادومیخوای؟ گفتم بله استاد(باگریه) گفتم استادماتاحالا کربلا نرفتیم.اینو ازکیفش درآورد گفت همیشه پیشت باشه

کل راه گریه کردم تاخونه 

شکر.

خواصش فقط اینان؟

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2738
استاد دانشگامون آورده بود اینو داد به من رفته بودکربلا من گریم گرفت یهو خودمو سعی کردم قایم کنم نبی ...

تو نت سرچ کن خواص خیلی زیادی داره☺️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻