2737
2739
عنوان

از پدرم متنفرم 😭

200 بازدید | 9 پست

سلام دوستان خوبین 

خیلی دلم گرفته از همه چی خستم دیگه از خونه بابام خستم از خانوادم خستم بابام خیلی اذیتم می‌کنه اعتیاد داره اصلااااا اخلاق نداره از همه چی سریع یه بحث درست می‌کنه دعوا راه میندازه دست به زن داره اصلا هیچی حالیش نیس دیگه وقتی عصبی میشه منم دیگه خسته شدم نمیتونم تحمل کنم دلم آرامش میخاد چند سال پیش واسه فرار ازش ازدواج کردم که به خاطر شرایط خانوادم شوهرم خیلی اذیتم میکرد و تو سرم میزد جدا شدیم الانم نه میتونم مستقل بشم نه میتونم با خانواده زندگی کنم از صبح تا شب سر کارم وقتی هم میام خونه همش جنگ و دعوا داریم آرامش ندارم دلم میخاد شب که خسته و خورد بر میگردم خونه حداقل یه آرامشی داشته باشم دیگه خسته شدم هر خواستگاری هم میاد تا خانوادمو میبینن منصرف میشن خودمم میترسم تن به ازدواج بدم خیلی کم آوردم حس میکنم افسرده شدم دیگه😭

🤍خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم پول هاتو جمع کن یه خونه در حد ۳۰ متر ۴۰ متر نقلی بگیر زندگی کن 

نمیزارن تا الان چندین بار گفتم میخام جدا زندگی کنم گفته سر به تنت نمیزارم و دعوا راه انداخته

🤍خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه🤍
2738