2737
2734
عنوان

چی میشد اونقدر پولدار بودیم که هر روز غذا سفارش میدادیم

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکمدت دچار این وضعیت بودیم دلم تنو شده برای غذای خونگی فکر میکنین جذابه🤕

سفارش دادن و توخونه خوردن فقط برای شام اونم 3 4 بار در هفته 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
انشالله همیشه پر پول باشی ولی غذای بیرون رو ادم روز سوم میخوره زده میشه 

ممنون همچنین 

نه من زده نمیشم 😂

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

هر وقت مستقل شدم و قرار شد غذا بپزم

هیچ وقت برای همیشه از بیرون نمیگیرم

شاید هفته ای یه بار بگیرم

اشپز هم نمیارم غذا درست کنه

تا سرپام خودم کارارو میکنم😃

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
2740
بهتر نبود از پولت استفاده کنی خدمتکار بگیری غذا بپزه  بجا غذای بیرون خوردن

اتفاقا تو تاپیکام هست برنامه اینم دارم 😂 ولی فعلا دلم میخواد همه غذاهای چند تا رستوران رو امتحان کنم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

چند نفر رو. دیدم امتحان کردن اخرش خسته شدن . .عزیزم اگر برنامه ریزی داشته باشی چند ماه یه بار میشه واقعا . هر بار برو یه جا امتحان کن 😘😘

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چرا؟! 

چون هر کی هر چی میخواد وقتی بهش میرسه میبینه خبری هم نبوده فکر میکنی اونایی که دارن هیچ مشکل و دغدغه ای ندارن

شکر خدا رو کن که یه قلپ اب و یه لقمه نون با ابرو و سلامتی میتونی بخوری و نفرین کسی پشت سرت نیست

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
هر وقت مستقل شدم و قرار شد غذا بپزم هیچ وقت برای همیشه از بیرون نمیگیرم شاید هفته ای یه بار بگیرم ...

خوبه که علاقه داری من از آشپزی متنفرم 

فقط باید یه ماشین ظرفشویی بخری🙂

یه قاشق رو تنهایی چطوری میشوره یا 2 بشقاب 

بعدم اگه مهمونی تعداد زیاد باشه که ظرفیتش کمه 

زمانی که صرف پاک کردن برنج و خورشت ظرف ها میشه میتونم بشورم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706