2733
2739
عنوان

توزوخدا بخونین درمورد کارما

198 بازدید | 18 پست

بخاطر کارما عذاب وجدان دارم😢

من خودم بچه دارم پسرم مدرسه میره

امسال جاریم بنده خدا بعد از پنح سال بچه دارشد و من واقعا خیلی خوشحال شدم

خداشاهده هروقت نذری درست میکردم تولین دعا این بود خدا بهش اولاد بده دامنش سبزبشه

هیچ وقتم ازش نپرسید چرا بچه دارنمیشی یا نمیاری

ولی مگ میشه ادم بچه نخواد همیشه تهه قلبم دعا میکردم واسش

درکل ولی رابطه خوبی کلا زیاد باخانواده شوهر ندارم چون منو درد رنج زیادی دادن برادرشوهرم و خواهرشوهرام

باعث شد چندماهه هست من کلا رابطه ام رو قطع کردم چون معده عصبی دارم رفتارشون باعث دردمعده ام میشد

امسال جاریم باردارشد بقرآن خیلی خوشحال شدم خیلی خیلی

ولی رفتار خانواده شوهر یک جوری بود ک لنگار من حسادتم پیدا کردم🤦‍♀آخه چرا وقتی خودم پسر دارم خدا ب جاریم بنده خدا بعد5سال بچه داد پسر باید حسادت کنم

ولی رفتارشون جوری بود ک اواخر بدجور دلم شکست

مثلا من تاشب قبل اینک زایمان کنم بامن درگیر بودن چرا بیمارستان خصوصی میرم

ولی جاریم باردارشد رفته بودن همون بیمارستان تو دوماهگی بارداریش دیده بودن

و مادرشوهرم میومد مدام به من میگفت

ما بهترین بیمارستان براش مبگیریم,؟؟حقیقتش دلم یکم شکست اونم بخاطر رفتار مادرشوهرم اینا باخودم گفتم ببین من تاشب قبل زایمان بااینا درگیر بودم میگفت پول میشه بیمارستان خصوصی اونم با هزینه مادربیچارم🤦‍♀

بعد واسه جاریم که هنوز دوماهه بارداره رفتن دنبال بیمارستان خصوصی🤦‍♀این مدل رفتارات واقعا دل میشکنه

وقتی جنسیت بچه من معلوم شد خواهرشوهرام بجا تبریک ب من پیام دادن بیکار بودی بچه آوردی

بعد برای جاریم همشون جشن گرفتن نوشته بودن زن داداش عزیزم ممنونم که پسر آوردی تخت پادشاهی پدرمون رو زنده کردی🤦‍♀🤦‍♀🤦‍♀🤦‍♀🤦‍♀

این رفتاراشون که دلم میشکست

متاسفانه جاریم پسرش رو ۲۰هفتگی از دست داد دلیلش نمیدونم آدمی نیستم که بخوام فضولی کنم دلیل بدونم

ولی بشدت عذاب وجدان دارم نکنه رفتار اونا باعث شد دلم من بشکنه یک بچه بیگناه اینطور بشه😭کلا ده روز خواب ندارم عذاب وجدان دارم

میترسم کارما رفتار اونا رو رو جنین بیگناه جواب داده باشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برووو عاموووو . اون بچه ،روزی به دنیا نداشته .همین و بس . الان کسی که واقعا ناراحته و هرگز فراموش نمیکنه ،جاری بیگناهته. خواهر شوهر و مادرشوهر ،ذره ای دلشون نمیسوزه . پس کارما نیست .راحت باش .اگه به این کارها و رفتارهاا بخواد کارما اتفاق بیوفته،هیچ نوزادی به دنیا نمیومد.

2740

در اینکه حسودی کردی شکی نیست باتوجه به نوشته ات برا همینم الان عذاب وجدان گرفتی منم بعد ۷ سال باردار شدم وخواهر کلی اشکمو درآورد همه افتاده بودن جونم حتی یکاری کرذن که سیسمونی واسم نخرید مامانم ولی بعدش خواهرم کارماشو پس داد بااینکه راضی نیستم بچه لش مریض باشه دوست داشتم خودش پس بده

نه عزیزم  خدا حتما صلاحی دونسته ناراحت نباش

چند روز حواب خوراک ندارم زده به معده ام😭😭😭😭عذاب وجدان دارم همش میگم چرا دلم شکستن چرا رفتار گندشون اینطور بود.خدا منو ببخشه من اصلا راضی این نبودم که بچه از دست بدن پنج ماهه بود بیچاره گناه داشت

نه عزیزجان.شما هیچ عذاب وجدانی نداشته باش

عمر جنین  ایشون تا اون زمان بوده.

ولی خوب دل شکستن خیلی بده.هر کی بشکنه دیر یا زود تاوان پس میده.

علی الخصوص کسی ک مظلومه و صداش درنمیاد

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

به چه چیزایی فکر میکنی ... بی خیال انقد خواهرشوهرات تو چشم همه کردن اون بچه رو که چشم زخم زد نابودش کرد حالا بمونن بدون ولیعهد... کاش خدا یه عقلی بهشون میداد واقعا...

منم تو بارداریم مادرشوهرم دلمو شکوند گفت من دوست داشتم بچه پسر بزرگمو اول ببینم چرا بچه دار شدین منم تو دلم گفتم امیدوارم هیچوقت نبینی البته منظورم این بود خودش بمیره. باردار بودم و حساس و واقعا ناراحت شدم از رفتارش الانم دوساله جاریم دکتر میره یه سقط داشته به نظرت باید عذاب وجدان بگیرم؟؟!

در اینکه حسودی کردی شکی نیست باتوجه به نوشته ات برا همینم الان عذاب وجدان گرفتی منم بعد ۷ سال باردار ...

خودمک میگم کاری کردن که حسادت پیش بیاد 

فرق میزاشتن من مونده بوذم تو رفتارشون ولی کی راضی هست مرگ بچه ای بخواد😢😢😢😢😭

اونا بخاطر ناباروری ایشون سعی کردن بیشتر هواشو داشته باشن و بیشتر خوشحال شدن وگرنه پسر شما رو هم دوس ...

انشاالله مجدد دامنش سبز بشه هرکسی نداره خدا بده بهش مگ میشه کسی از بچه بدش بیاد😭😭😭

2706