2733
2734

واقعيت تجربه خوبي نداريم..هر ادمي جنبه اينكه وارد زندگي بشه ك از سطح خودشون خيلي بالاتر باشه نداره..و ضمن اينكه چشم و دل سيري و يكسري اداب هست ك منوط ب اينكه در خونه اي بزرگ شده باشي ك دستتون به دهنتون برسه، ك اونا به شخصه برام مهمه..و ميدونم براي پسرمم هم مهمه.و اين ازدواج شايد به شكست منجر باشه

اما جلوش رو نميگيرم.بد و خوبشم پاي خودش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر من و خانوادم و مخصوصا برادرم اونقدری خوب باشیم که بدونم هیچ وقت بعنوان نقطه ضعف از این موضوع استفاده نمیکنیم بله 

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2742

دقیقا یکی از خواستگارهای من به همین خاطر دیگه نیومدن پسره خیلی دوستم داشت ولی مادرش اومد خونه و زندگیمون و دید گقت سطحمون به هم نمیخوره بی‌شعور بودمادره 

سالها گذشته و هروقت اون پسر  من و میبینه یه جور عجیبی نگام میکنه انگار عشقی تو دلشه   

تو این جور مواقع باید سطح هزینه ی خودتون رو بسنجید آیا میتونید در صورتی که دختر نتونست ،همزمان با هزینه های عروسی جهیزیه هم بخرید ؟ ما خودمون واسمون مهم نیست حتی حلقه ای که عروس برای داماد میخره هم خودمون خریدیم انداختیم دست پسرمون  وقتی دم خونه ی یه آدم ضعیف میری باید اینارو بسنجی

دختر بره تو رفاه قدرش رو میدونه بره تو سختی اذیت میشه ، من که دعا میکنم یه دختر با همچین ویژگی برا داداشم پیدا بشه دختری که هم سطح خودتون باشه توقعاتش خیلی بیشتر و هرررررکار کنید براش عادی هست

2738

برادرشوهر منم رفته بودن خاستگاری دوست دخترش

مادرشوهرم رک گفت چون هیچی نداشتن،وصلت نکردیم

الان پدر جاریم خیلی پولداره،اما خود جاریم گفت پدرم حتی اگه یه شکلات واسه دخترم بخره،پولشو ازمون میگیره

حالا اگه فک میکنید هرکی پولداره حتما ازهمون روز اول پولش میریزه کف دست داداشتون سخت در اشتباهید

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
برادرشوهر منم رفته بودن خاستگاری دوست دخترش مادرشوهرم رک گفت چون هیچی نداشتن،وصلت نکردیم الان پدر ...

به خاطره حرف و نظره مردم میگن

دوسته منم برای داداش رفتن خواستگاری 

گفتن نه مردم چی میگن

با اینکه دختره رو پسندیده بودن

حالا به مشکل که خوردن برن از حرف مردم پول دربیارن ببینن نون و اب میشه