2733
2734
عنوان

ساعت جفت دیدم معنیش چیه😂🤦‍♀️

200 بازدید | 17 پست

از بیکاریه بخدا اگه میدونین بگین

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

منم زیاد میبینم تقریبا روزی ۱۰بار معنی میگن داره گوگل بزنی برای هر ساعت یه معنی داره مثلا من ۱۵.۱۵رو دیدم الان

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زیاد میبینم تقریبا روزی ۱۰بار معنی میگن داره گوگل بزنی برای هر ساعت یه معنی داره مثلا من ۱۵.۱۵رو ...

اره منم همونو دیدم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2731
من اینقدر دیدم آخرشم یه شب دوازده رند آرزو کردم و فرداش آرزوم برعکس شد.. از دستش دادم..

هعی چ بد

2738

هیچی😊

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
اینو زده یه پوست گندمی کنارت هست که بهش عشق میورزه

پوست گندمی ندارم من😂💔

نداری  بهتر🤣

سبزه دارم سیاه سوختس😂💔

2706