2733
2734

؟!خواهشا کسی چیزی میدونه بگه

سال۱۴۰۳به هم میرسیم و عقد میکنیم:) ومخالفتای بابام تموم میشه..از ته قلبت یه صلوات یا هرچیزی که میدونی ممکنه برام جواب بده بفرست یا بهم بگو.. امیدوارم انرژی مثبتش دوبرابر به خودت برگرده:)

این چیزی که بهت میگم غیر ممکن رو ممکن میکنه معجزه میشه برای راضی شدن خانواده

شب ها سوره واقعه رو بخون و فوت کن به در و دیوار خونتون تا خانوادت فوراً راضی شن

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این چیزی که بهت میگم غیر ممکن رو ممکن میکنه معجزه میشه برای راضی شدن خانواده شب ها سوره واقعه رو ...

خب میخام بابام راضی بشه و بابام خونه خودشه پیش من نیست من خونه مامان بزرگم اینا میمونم و اونجا نمیرم اصلن چجوری این کارو کنم؟

سال۱۴۰۳به هم میرسیم و عقد میکنیم:) ومخالفتای بابام تموم میشه..از ته قلبت یه صلوات یا هرچیزی که میدونی ممکنه برام جواب بده بفرست یا بهم بگو.. امیدوارم انرژی مثبتش دوبرابر به خودت برگرده:)

❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖

#ختم_شخصی

#رضایت_خانواده

#رفع_موانع_ازدواج

⚠️توجـــــــــــــــــــــــــــه⚠️

اگر مشکلتون مشابه مشکل این بنده خدا

هست میتونید از این ختم استفاده کنید❤️

🖊🌹ســـــــــــــــوال⤵️

سلام شبتون بخیر

ختم میخواستم واسه مشکل ازدواج خواستگاری اومد خونه نداشت خانواده ام دوبار جواب منفی دادن و الان که میخوان بیان دوباره باباش مخالفه چون جواب رد شنیدن در صورتی  که هر دو هم دیگه رو میخواهیم و تفاهم داریم مامان و خواهر پسر با ازدواج موافقن فقط پدر هامون مخالفن

🖊🌹جـــــــــــــــــواب⤵️

سلام علیکم

۱سوره طه

۱۰۸ذکر یااول یاآخر

آیه ۲۹یوسف ۱۴مرتبه

آیه ۳۵نور ۷مرتبه

۳دعای مقاتل

۲۱حمد

هدیه ۱۴معصوم هر روز تا نتیجه بخوانید

🔻با منتشرڪردن پیامها ↯با لینک↯ درثواب آنها شریڪ شوید🔺

✒️ ★᭄°ْ🇯‌🇴‌🇮‌🇳°ْ↯↷↓

کانال گره گشایی با ذکر قرآنی در ایتا

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
مگه مشکل چیه ک با گفت و گو حل نمیشه 

بابام کلن لجبازی میکنه

2740
❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖ #ختم_شخصی #رضایت_خانواده #رفع_موانع_ازدواج ⚠️توجـــــــــــــــــــــــ ...

عزیزم میشه ختم بگید واسه این که شوهر راضی بشه از این خونه بریم؟

و این کخ ی حاجت  دیگه دارم شاید محال باشه چیکار کنم ختم یا ذکر

عزیزم میشه ختم بگید واسه این که شوهر راضی بشه از این خونه بریم؟  و این کخ ی حاجت  دیگه دا ...

❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖

#ختم_شخصی
#راضی_کردن_شخص_مخالف
#جلب_رضایت
#ختم_فوق_العاده_مجرب

🖊🌹ســـــــــــــــوال⤵️

سلام سادات خانم
برای رضایت طرف مقابل چی بخونیم که بدون چون و چرا قبول کنه میخوام حرفم رد نشه اگر از طرف مقابلم چیزی خواستم رضایت بده یا واسم انجام بده ممنون میشم اینم بزارید کانال حتما سوال خیلیاست😊🌹

سلام علیکم

۵سوره تبت
آیه ۱۸بقره ۱۴مرتبه
آیه ۲۵جاثیه ۷مرتبه
آیه ۱۶۵بقره و ۹حجر هرکدام ۱۴مرتبه
آیات ۱تا۴فتح ۳مرتبه
۷دعای مقاتل
۲۱حمد

هدیه ۱۴معصوم هر روز تا نتیجه بخوانید

آیات ۱۰۳و۱۰۴آل عمران بنویسید همراه خودتون حمل کنید

🔻با منتشرڪردن پیامها ↯با لینک↯ درثواب آنها شریڪ شوید🔺
✒️ ★᭄°ْ🇯‌🇴‌🇮‌🇳°ْ↯↷↓
سرچ کنید توی ایتا بخش سراسری میاره، براتون

❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖

#ختم_شخصی
#ختم_بسیار_مجرب
#حاجات_سخت

🖊🌹ســـــــــــــــوال⤵️

سلام عزیزم خوبید😭😭😭😭💔💔
من حاجتم خیلی سخته و محاله حل بشه البته از نظر خودم چون میدونم برای خدا محال نیست توروخدا بگید چی بخونم حاجتمو بگیرم توروخدا به دادم برسید😭😭😭🙏🙏💔💔

سلام علیکم
۴۰روز نیت

هر روز ۲۰مرتبه دعای زیر را میخوانید❌👇
يَا مَنْ جَازَ كُلَّ شَيْ‏ءٍ مَلَكُوتاً وَ قَهَرَ كُلَّ شَيْ‏ءٍ جَبَرُوتاً أَلِجَّ قَلْبِي فَرَحَ‏ الْإِقْبَالِ‏ عَلَيْكَ‏ وَ أَلْحِقْنِي‏ بِمَيْدَانِ‏ الصَّالِحِينَ‏ الْمُطِيعِينَ لَكَ يَا مَنْ قَصَدَهُ الطَّالِبُونَ فَوَجَدُوهُ مُتَفَضِّلًا وَ لَجَأَ إِلَيْهِ الْعَائِذُونَ فَوَجَدُوهُ نَوَّالًا وَ أَمَّهُ الْخَائِفُونَ فَوَجَدُوهُ قَرِيباً صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

ختم هدیه میکنید به چهارده معصوم علیهم السلام

این ختم برای حاجات سخت و لاینحل تاثیر باورنکردنی دارد خیلی خیلی مجرب است✋🏻✋🏻✋🏻

🔻با منتشرڪردن پیامها ↯با لینک↯ درثواب آنها شریڪ باشید:

سرچ کنید توی ایتا بخش سراسری میاره، براتون
•┈┈••✾•◈💠◈•✾••┈┈•

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
2706