2733
2739

قصد توهین ندارم ولی دقت کردین بعضی از پرستارا یا دکترا انقدر بیشخصیتن ادم نمیخواد تف بندازه تو صورتشون.

چرا فکر میکنن خیلی خفنن و بالاعن.

حالا تو پرستاری یکی مهندسه یکی معلمه یکی بازاریه

دلیل بر این نمیشه انقدر خودشون رو بگیرن.

تو رو خدا اگر به جایی میرسین خودتون رو گم نکنین واقعا خیلی این رفتارا زشتن

دقیقا

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

فعلا همجین دکتری و ندیدم ولی پرستار این مدلی زیاد دیدم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا همجین دکتری و ندیدم ولی پرستار این مدلی زیاد دیدم

منم دکتر زیاد ندیدم

ولی پرستاراا

وای وای وای

حالا انگار چی ان

من همین الان میتونم برم دانشگاه ازاد هزینه‌شم زیاد نیست بخونم مدرک بگیرم

رئیس جمهور اینجوری خودشو نمیگیره که اینا میگیرن

چقدرم بیشعور و بیشخصیتن

منم دکتر زیاد ندیدم ولی پرستاراا وای وای وای حالا انگار چی ان من همین الان میتونم برم دانشگاه از ...

دییقا😂حالا مشون نه ولی عده زیادیشون اینطورن

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
منم دکتر زیاد ندیدم ولی پرستاراا وای وای وای حالا انگار چی ان من همین الان میتونم برم دانشگاه از ...

با حرفات موافقم اما 

همون دانشگاه ازادشم کنکور داره و خوندن و بدبختب زیاد ....

2740
با حرفات موافقم اما  همون دانشگاه ازادشم کنکور داره و خوندن و بدبختب زیاد ....

چه ربطی داره

اونی هم که شریف درس میخونه خیلی زحمت کشیده

اونی که وکیله زحمت کشیده

اونی که درسش رو ول کرده و رفته تو بازار از همه اینا بیشتر زحمت کشیده

ولی چرا اینجوری نمیکنن؟

چه ربطی داره اونی هم که شریف درس میخونه خیلی زحمت کشیده اونی که وکیله زحمت کشیده اونی که درسش رو ...

ای بابا میگم موافقممم با حرفات دکتر و پرستارا ناید اینطوری کنن

امااا میگم همون ازادش قبول شدنش سخته و کنکور میخواد ....که میگی منم میتونم ثبت نام کنم همین 

وگرنه که اره خیلییی شغل های دیگه سخت تر از اینان اما دلیل نمیشه طرف خودشو بگیرع

ای بابا میگم موافقممم با حرفات دکتر و پرستارا ناید اینطوری کنن امااا میگم همون ازادش قبول شدنش سخته ...

اصن یه مدت بیمارستان بودم

میگم هیچکدوم ازدن پرستارا رو حلال نمیکنم😂😂

اصن یه مدت بیمارستان بودم میگم هیچکدوم ازدن پرستارا رو حلال نمیکنم😂😂

😂چمیدونم والا 

شغلشونم سخته نخوابیدن و اینا ...

اما واقعا باید حوصله داشته باشن 

کسی که پرستاری دوس نداره نبایدددد برههه نبایددد

😂چمیدونم والا  شغلشونم سخته نخوابیدن و اینا ... اما واقعا باید حوصله داشته باشن  کسی ک ...

دیگه کارشونه یعنی چی از اول نیان

من خودم بارها شده از صبح سر کار بودم تا نصف شب 

هنشم عملی و سنگین

پرستارا خیلی هم کارشون سخت نیست

دیگه کارشونه یعنی چی از اول نیان من خودم بارها شده از صبح سر کار بودم تا نصف شب  هنشم عملی و ...

ب نظرم فقط علاقه است که میتونه ادم تو هر شغلی دووم بیاره 

کنجکاو شدم رشتت چیه مگه؟؟

2706