2733
2734
عنوان

مشکل تون با معلم جماعت چیه

441 بازدید | 69 پست

آقا یه سوال

مشکل یسریامون با قشر معلم چیه؟ 

همش انتقاد و نظر تند و تیز راجب این بنده خدا ها حرفی ام بزنن دهن وا میشه به توهین و تهمت

در ازای روز های تعطیل پول میگیرن؟ مگه بقیه مشاغل روز های تعطیل با حقوق ندارن؟ الانم که به لطف برنامه شاد آموزش هیچوقت تعطیل نمیشه

اینم بگم نه من و نه هیچکدوم از اعضای خانواده ام معلم نیستیم و حتی شغل مون به آموزش و پرورش ربطی نداره کلا

قبول دارم یسری معلم ها شان و شرافت این شغل و خدشه دار کردن و واقعا لایق این شغل نیستن 

ولی مگه توی بقیه مشاغل آدم خوب و بد و لایق و نالایق نداریم؟

به نظر من هرکس توی این دنیا که داره یه نون حلال درمیاره هم خودش و هم شغلش شریف و قابل احترامه بماند که یسریا دارن از مشاغل خوب و شریف درآمد حروم درمیارن و اسم اون شغل رو بد میکنن که توی همه شغل ها این دیده میشه

یکم تامل کنیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پروهستن وهمیشه طلب کارومفت خوروبیسوادن

همون مشکل روبااتباع هم داریم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738

همه معلما نه من معلم هایی میشناسم ک اخلاق خوب تدریس خوب همه چیزیش عالیه باهاش هم کیف میکنیم اما یسریاشون واقعا حقشونه هر چی بهش بگن از تدریس افتضاح اخلاق افتضاح حقشونه بعضیاشون

معلمهارو میگی مفت خور؟

بله

نظرخودمه

به زورمیخوای عوضش کنی؟!

اندازه لاخ لاخ موهای سرت معلم دیدم

کلاشاید۴-۵تاخوب توشون بود

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
پروهستن وهمیشه طلب کارومفت خوروبیسوادن همون مشکل روبااتباع هم داریم

این چه طرز صحبت کردنه گلم ؟ یعنی ما پزشک و مهندس و خیاط و .... مفت خور نداریم؟ 

کم ندیدم معلم های باسواد و با شرف 

مودب باش عزیزم

خب اگه تابستون تعطیل هستیم حقوقمون هم کمتره نسبت به مشاغل دبگه دولتی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

به جور گفتی حس کردم همشون مظلومن ندیدید ک بعضی از معلم ها چه قدر پرو هستند  ،تپ همه اقشار بد خوب هست پس همه معلم ها خوب نیستند 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706