2737
2734
عنوان

فقط (بعضیا) بیان

114 بازدید | 8 پست

بعضیمامون غصه هایی رو تحمل میکنیم که بزرگ تر از سن و سالمونه 

بعضیامون دردایی رو به دوش میکشیم که برا شونه های زنونه مون زیادی سنگینن 

بعضیامون حرفایی رو تو دلمون تا ابد نگه مبداریم که از ظرفیت دلمون بزرگ ترن 

ولی خواستم بگم تو دنیایی که ظاهرا و از دید ما زمینیا تناسبی بین درد و ظرفیت آدما وجود نداره یه تناسب عجیب بین خوشی و نا خوشی هست یه جایی تو همین دنیا سهمت از خوشبختی رو میگیری.....💔💚

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
💚🌱کلییی مرررسی_از طرف بعضیاا

💚❤️

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
پیر شدم کی

صبر خدا بیشتر از صبر ماس🙂

مرا دردی ست اندر دل اگر گویم زبان سوزد

اگر پنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740