2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقدامی نکردین برای این روز◇¿😂تاریخ عقدی. عروسی. نامزدی چیزی😂

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2731

‌قابل توجه همه دانش‌آموزانِ درس نخون

معتادان عزیزی که هنوز ترک نکردن

بیکاران گرامی که حال کار ندارن

تنبل هایی که انگیزه تغییر نداشتن

چاق هایی که رژیم رو شروع نکردن

حافظان کلی که تثبیت نکردن

علاقمندان به حفظی که شروع نکردن

و خلاصه همممه‌ی کسانی که برای یه کار مهم منتظر شنبه، یا اول ماه یا .... هستند

جهت اطلاعتون

این شنبه

میشه: ۰۱/ ۰۲ / ۰۳ 😃

اگه میخواید کاری رو شروع کنید

دیگه وقتشه، بسم الله😁

فقط کافیه یه بار بگید: یک، دو، سه😂

یاد ۹/۹/۹۹ افتادم 😂کاربرا چه ها ک نکردن تو این سایت 😂ینی رسما ساویده بودنا 😅🤣

😂😂😂وای

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2740
نه کاش حداقل تاریخ مرگم میشد اونم نشد شانس ندارم

هیس