2737
2734

حالا شوهر من یه دوستی داشت چند بار من دعوتشون کردم اونا هیچی

بعد رفته بودیم شهرشون زنگ زدن وایسید بیایید ببینیمتون فکر کن کنار خیابون اومدن مارو دیدن صحبت کردن زنشم از تو ماشینشون دوتا شکلات صفت داد دست من بخورید بعدشم رفتن

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
خب حساب نمیکردین تا الان منتشو نزارین یه سفر بوده دیگه چرا سر هر جیزی زهر میکنین به خودتون و حرف در ...

وضعشون خرا بود سفر واجب نبود برن ادم گنده چرا عقلش نکشه وایسه مثل ماست بقیه واسش بخرن بخوره مگه میشه بعضیا خسیسن با همچین ادمی مسافرت رفتیم دوشب اصرار کردن تو پارک بمونیم بخاطر پولش هی میگفتن پارک خوبه خوش میگذره درحالی که تا صب مورچه ها ادمو ابکش میکردن یشبم ما ب اصرار خودمون رفتیم هتل بخاطر پول هتل تا خود شهرمون با ما حرف نزدن🫤حالا زیادم نبودا شبی ی تومن بود که ما دونفر ادم ۵۰۰ دادیم اونام ۴ نفر ادم ۵۰۰ دادن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تو فکر کن املت و چایی بین راه ما حساب کردیم خانوم دلش بستنی میخواست ما حساب کردیم یعنی خسیس به ...

دلیل اینکه یه خانوم دلش بستنی میخواد شوهر شما حساب میکنه چیه؟ 

خوب اصولا شوهرش باید حساب کنه 

به نظرم یه بارم به حساب اونا برین سفر😁

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2731
عزیزم حالا یبار رفتید ایتقدر نابودشون نکن شاید دفعه بعد اونها بیارن این طوری شما که خسیس تری الب ...

شوهرم همین میگه.ولی همکارشوهرم هی تعارف میکرد بیان خونمون خانومه اصلا .میگفتین کدوم غذا خوشمزه میپزی به شوخی گفتیم خانوم گفتی هیچی🤣

یعنی شما برین سفر نمیتواین تو راه  چیپس و پفک بخرین ...حالا برای خونه خودشون خرید کردن

بنظر من ک از این آدمای چتر باز بودن...و الا یه صبحانه یا بقول شما چیپس و پفک چیزی نیست ک نتونن بیارن.یسری یه سفر یهویی شد ..چیزی نداشتم.آجیم گفت فقط بیا صبحانه با من.ولی چای و شکر نان  و تنقلات خونه داشتم با خودم بردم.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2740
وضعشون خرا بود سفر واجب نبود برن ادم گنده چرا عقلش نکشه وایسه مثل ماست بقیه واسش بخرن بخوره مگه میشه ...

دیگه متاسفانه بعضیا اخلاقشون اینجوریه

حداقلش آدم دیگه قید رفت و آمد با اینجوری آدما رو میزنه

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
یعنی شما برین سفر نمیتواین تو راه  چیپس و پفک بخرین ...حالا برای خونه خودشون خرید کردن

موضوع الان سر ما نیست بلاخره هر کی عقلش میرسه زمان سفر وسیله هم همراهش نباشه از کارتش برای خرید  خورد و خوراک استفاده کنه 

میگم که اینا به نظر میاد کلا مشکلی داشتند و به زور داشتند همدیگه رو تحمل میکردند که با شما برنامه سفر اوکی کردند بین راه خانمشون گفتن نمیان یکباره قرار بر این شده که بیان 

شاید موضوع لجبازی بوده باشه 

به هر حال شما خداروشکر حال روحی و جیبتون پر بوده یک مهمانی دادین و تمام شده به فکر مال دنیا نباش اگر تکرار شد در شرایط دیگه بهتره این ارتباط ادامه پیدا نکنه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
چقدر خوب بودن .

😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
وضعشون خرا بود سفر واجب نبود برن ادم گنده چرا عقلش نکشه وایسه مثل ماست بقیه واسش بخرن بخوره مگه میشه ...

برای من که پیش اومد

دفعه اول دونگی حساب کردیم پول سوییت

دفعه بعدی گفتیم بریم گفتن اگه پول هتل ما میدین ما میایم

فکر کن حاضرن تو پارک بخوابن  ولی دونگ شون حساب نکنن

حالا شوهر من یه دوستی داشت چند بار من دعوتشون کردم اونا هیچی بعد رفته بودیم شهرشون زنگ زدن وایسید ب ...

یا خدا

چه موجوداتی

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
یا خدا چه موجوداتی

انقدر اون لحظه اعصابم خورد شد بعد شوهرم میگفت عمرا همچین کاری بکنه دوستم خیلی دست و دلبازه خانومش یجوری بود کلا فکر کن اومده بود خونه ما شام چند ساعتی که خونه ما بود هندزفری تو گوشش با کل خاندانش تصویری حرف زد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706