2733
2739

بعد لحظه اخر گفت خانوم میاد زنگ زد گفت ما گفتیم ناراحت نمیشیم بالای سر....بعد حالا من همه چی اورده بودم ناهار خوردنی اون هیچی بعد اومدیدم خونه به شوهرم گفتم یعنی اونا نباید چیزی میاوردن خیلی خسیس بودن .گفت اخر لحطه گفتن میام وگرنه خانوم همکارم  گفت ناهار میاوردم  گفت مرد تو چه ساده هستی یعنی نمیتونستن پفک و چپیس تو راه بخرن شوهرم رفت تو فکر  ....حتی بستنی تو راه خریدیم ما حساب کردیم....من سفر برم هیچی نخرم نبرم واقعا معذب میشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لطفا ادم هارو نه قضاوت کنید نه بهشون تهمت بزنید. 

هزارجور شاید هست که ممکنه براشون اتفاق افتاده باشه و نتونسته باشن وسیله ای بیارن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2740
چ بیشعوری کردن،دیگه نرین باهاشون

یعنی تو فکر کن املت و چایی بین راه ما حساب کردیم خانوم دلش بستنی میخواست ما حساب کردیم یعنی خسیس به تماام معنا بگین شاید پول نداشتن برای خونه خودش ۲ تومن خرید کرد

خب حساب نمیکردین تا الان منتشو نزارین

یه سفر بوده دیگه چرا سر هر جیزی زهر میکنین به خودتون و حرف درست میکنین؟

شاید وضعشون خراب بوده شاید نتونستن شاید اصلا عقلشون نکشیده خب که چی؟

واقعا به خاطر این موضوعات ارزش نداره هر حرفی رو به بقیع نسبت بدین اعصاب خودتونم خراب کنید

دستتون ام درد نکنه خرج کردین من به جاشون ازتون تشکر میکنم ممنون🌹🙏🏻

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784
2706