2737
2734

باهاش صمیمی باش یاد لگیره میاد واست نعریف میکنه

من ک اینحوری بودم

البت من ب علت تعرضی ک واسم اتفاق افتاد تو سن ۱۰سالگی فهمیدم و اون عوضی نشست واسم توضیح داد ک تحریکم کنه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چند سالشه؟😂

کی ؟

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731
۲۵ .۲۶  ۱۳ سالگیش رسمی داشته وگرنه از همون ۴ ۵ سالگی با دخترا جیک میزده😐😂😂 دختر می‌برده خو ...

وای خدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای خدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خودم قشنگ‌میدونم پسرم از همون بچگی میره مخ دخترا رو بزنه هر روز با یکی میاد میگه عروسته😐😂

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
خودم قشنگ‌میدونم پسرم از همون بچگی میره مخ دخترا رو بزنه هر روز با یکی میاد میگه عروسته😐😂

ن ممکنه خیلی پسر خوبی بشه😎😂

2740
ن ممکنه خیلی پسر خوبی بشه😎😂

بعید میدونم 😂 این ژن خوبش از باباش میگیره میگن پسر کو ندارد نشان از پدر

جآهای خصوصی اره از ۲ تا ۳ سالگی باید شروع کنی ولی آموزش جنسی و بلوغ چیکار کنه آدم نه روش میشه بگه ن ...

چرا روت نشه ، دختر من توی مدرسه از دوستاش یه چیزایی شنید و چون با من راحته اومد گفت منم براش توضیح دادم 

الان بچه دبستانی ها دوس پسر دارن اگه آموزش نبینن آسیب میبینن دختر منم دبستانیه 

چجوری با این موضوع کنار اومدی؟!

ب سختی ی مدت حالم خیلی بد بود ب هیچکسم نگفتم برای همین بار دومم اینکارو کرد ولی ب مامانم گفتم بار دوم