2737
2739
عنوان

خاطرات اولین پریود

94 بازدید | 10 پست

من و دوستم تو زیر زمینی که تمیز خوب بود بازی میکردیم یکدفعه احساس سردی کردم رفتم دستشویی و جیغ زدم مامان مامانم زود اومد گفت چیشده دوستم من گفت چی شده گفتم داره ازم خون میاد مامانم گفت مبارکه دوستون گفت مبارکه بعد ۱ ساعت دوستم پریود شد دوتایمون نوار بهداشتی گذاشتیم من ۱۱ سالگی اونم همینطور 

تو یه روز؟😐

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی ساعت بعد چطور اونم شد ....

منکه دیوونه بودم فک میکردم هر چی سن بیشتر باشه با کلاس ترِ روم نمیشد به کسی بگم تا ی مدت بلد نبودم پد بزارم بر عکس میزاشتم هلاک شدم 

حالا خدا خیری بده خواهر بزرگم‌ را گاهی من میفرستادم مغازه براش پد بخرم میدونستم همچین چیزی هست 

۱۳ سالم بود 

2740

استارتر یه داستان میگفتی حدقل قابل باور کردن باشه !

🌱با افتخار دختر ایرانم🌱 ممنون میشم لایک نکنی حتی اگه از پستم خوشتون اومد دوستان عزیز☘         -  👈🏻🧚🏻‍♀️کاربری دست دونفره - 👉🏻🧚🏻‍♀️             🤍🪽دختر لر                       ☘️👌🏻دوست عزیزی که داری این امضا رو می خونی لطفا هنگام نظر دادن توی یه سایت عمومی اول کلام رو بسنجید و بعد نظرتون رو ارسال کنین. لطفا با احترام متقابل رفتار کنید! این رو به یاد داشته باشین که اینجا سایت عمومیه و باید انتظار دیدن هر نظری رو داشته باشین. ☘️👌🏻