2733
2739

فکر نکنم بد باشه 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خواهرم اوایل ازدواجش پوست پیاز دیده لای پتوش ولی هیچی نشده میگفت به خاطر اینه که اعتقاد ندارم به این چیزا

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
اخه معلوم نیست کی این کارو کرده

ببین هر کی هم گذاشته باشه پول اصلا نماد بدی نیس 

پول همیشه نماد خیر و برکت بوده هیچ جنبه منفی ای نداره

پیش ما رسمه ک شب عروسی دوماد ب عروس پول میده ولی اینکه یکی دیگه بیاد بزاره زیر بالش عجیبه☹️

گاهی اونایی ک سرراه هم قرار میگیرن شاید برای هم نباشن💔😪۶_400/5ـ    403/2/۱۳