2737
2739

میتونم شروع کنم به تغییر؟درس بخونم

شاغل بشم؟گواهینامه بگیرم

به خونه وهمسر وپسرم رسیدگی کنم؟

به خودم اومدم دیدم هفت سال عمرم مثل اب روان رفته من فقط درجا زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهرت همراه باشه میشه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728

ارع میشه گلم خود مادرم وقتی خواهرم ۳ سالش بوده و من نوزاد بودم ادامه درس‌خواندن رو شروع کرده( منظورم دانشگاه هست)

تاره اون موقع شاغل هم بوده..

اگر ارده کنی حتما میشه

چرا نشه... اتفاقا تا قبلش هرکاریم میکردی شاید فقط خودت موفقیتتو میدیدی و به خودت افتخار میکردی ‌ الان تو میتونی یجوری تغییز کنی که همسرت از قبل بیشتر جذبت بشه. فرزندت در آینده تورو یه زن ک فقط بدنیاش آوردی نبینه و همه جا از داشتن یه مادر نمونه دلش گرم بشه به زندگی . اونم تو این مملکت . ادمی که دنبال تغییر نیست باخته 

2740
تقریبا نه

میشه ولی سخت میتونی صبرکنی یکم بچه بزرگترشدبری

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2706