2733
2739
عنوان

خیلی ب کمکتون احتیاج دارم

200 بازدید | 18 پست

ی فرم تو جیب ی نفر پیدا کردم میشه بگین معنیش چیه

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بزاربعدسوال کن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بفرست

این مشخصات ب اسم ی عزیزیه یعنی خودش داره شیمی درمانی میکنه

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙
2738
برای شیمی درمانیه

یعنی این فرم بنام کسیکه ک شیمی درمانی میشه

اگه اسم خودش نوشته واسه خودشه ۶جلسه رفته طرف همش میبینین حالش چجوریه 

خودش دکتره حالش خوبه موهاشم سرجاشه من ازش نپرسیدم ک بیمارته یا خودتی گیج شدم اصلا

2706