2737
2734
عنوان

ظلمی که در حق دوستم کردم...

628 بازدید | 42 پست

تاپیک قبلیم ازم خواسته بودن بگم چیکار کردم

من ب حد کافی عذاب وجدان دارم و پشیمون هستم لطفا با حرفاتون نمک رو زخمم نپاشین

پارسال یه رفیقی داشتم همشهری بودیم رفتیم خوابگاه باهم اتاق گرفتیم شدیم هم اتاقی و همکلاسی دانشگاه و رفیقای صمیمی هم 

این دوستم قدش بلند بود ۱۷۵ من قدم کوتاه ۱۵۴ ،هر سری بیرون میرفتیم پسرای داغون و قد کوتاه یا پیرمردا رو نشونم میداد‌میگفت چقد بهت میان،هرچی پسر قدبلند و خوشتیپ هم بود ب خودش نسبت میداد ،واقعا از ته دلم ناراحت میشدم ولی هیچی بهش نمیگفتم و ب شوخی میگرفتم ،ولی باز برمی‌گشت تو جمع میگفت میتونی سهیمه دانشگاه بگیری ها مثلا بگی قدم و تو جنگ از دست دادم هی می‌خندید بهم ،یه بارم مامانش اومد ب مامانم گفت نزاری دخترت چاق بشه ها قدش کوتاهه شبیه باب اسفنجی میشه ،خیلی دلم شکست تو دلم گفتم خدایا واگزارت میکنم ب خودت 

هستید بقیشو بزارم ؟

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷

بله بگو

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دوستم همینجوری داشت ادامه می‌داد تا اینکه یه روزی دوسپسرش(ک دوستم عاشقش بود و قرار بود باهم ازدواج کنن ) اومد ب من گفت از اولشم از من خوشش میومده و بیا باهم باشیم .اولش مقاومت میکردم ک میگفتم هرچی باشه رفیقمه ،تا اینکه پسره کلی چت برام فرستاد ک رفیقم پشت سرم فحش می‌داده و غیبت میکرده

گفتم خدایا تا الان اون اعتماد بنفس منو گرفته الان وقتشه من اینکارو بکنم ،قبول کردم و پسره با رفیقم کات کرد و ما باهم رفتیم تو رابطه 😔واسه اینکه بیشتر اذیتش کنم تو خوابگاه جلوی رفیقم باهاش چت میکردم تلفنی حرف میزدم باهاش بیرون میرفتم 😭

2706