2733
2739

سلام دوستان من  پنج روز پیش برای نانو بروز ابرو اقدام کردم.متاسفانه ارایشگر هیچ توضیحی در رابطه با پرکاری و کم کاری تیروئید و ارتباطشون با رنگ نگرفتن پوست توضیحی بهم نداده بود و فقط تا روز سوم خیلی ابروهام خوشگل بودن.بعد روز چهارم شروع به ریزش کرد بدون اینکه رنگی باقی مونده باشه.الان واقعا منصرف شدم این همه هزینه کردم.بنظرتون بخاطر عدم تعادل هورمونی بوده؟!اخه یکی از دوستانم دیروز بهم گفت باید بهت میگفته اما‌نگفته.

من پر کاری تیروئید دارم ولی دارویی مصرف نمیکنم فقط هر سال چکاپ میشم که عود نکرده باشه.متاسفانه تعادل هورمونی ندارم و گاهی اوقات هورمون هام بهم میریزه.اما واقعا فکر نمیکردم تاثیری داشته باشه.اخه چند نفر رو‌دیدم با اینکه مشکل تیروئید دارن باز ابروهاشون خوب در اومده‌و مشکلی نداشتن.بنظرتون مشکل از کار اون بنده خدا بوده یا عدم تعادل هورمونی که دارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب منم نگفتن حتی ترمیم هم کردم بعدا خودم فهمیدم دیگه اخرین بارم بود ک فیبروز کردم سریع پاک شد پوستمم ...

منون عزیزم.واقعا درک میکنم چقدر حس بدی داره.ادم کلی هزینه کنه اخرش هیچی

2731