2733
2739
عنوان

ادم می ترسه حتی بچه شو مدرسه ببره

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما بچت رو نبر مدرسه بچه ای که بخواد از هرکی هرچیزی یاد بگیره جاش تو جامعه نیست

خیر. اتفاقا این غلطا جاش تو جامعه نیست

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2728
ماها توسری خور بودیم ، بهترین کار رو نسل جدید میکنن که اجازه ی تحکم به کسی نمیدن

من خودم نسل جدیدم و سال آخر دبیرستانم

اما واقعا بعضی بچها از اون ور بوم افتادن،،،،بعضی که نه ،،بیشترشون

دیگه وضع همین توی تاپیک دیگه زد بود مدیر مدرسه از کیف همکلاسیم گل دراورد و ما😐🤐و من😳😳😳بیشتر خانوادها مقصرن مدرسه جای تحصیل یا ابن کار بعد میگن مدرسه تفریح ما میرفستیمشون کلاس خصوصی اموزشگاه بعد میان خرید دنبال لباس بلند برا اموزشگاهن 

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید
2740

اره واقعا تمام انکیزشون شده همین چیزا از بنیان اجتماع خراب شده چون هیچ دلخوشی ندارن 

دیروزم چند تا دخترنوجوون سر ایستگاه بودن دختره بلند بلند میخندید می‌گفت تاحالا انقد برام ماشین و موتور بوق نزده بود و یطورایی داشت لذت میبرد از این قضیه 

خیر. اتفاقا این غلطا جاش تو جامعه نیست

همون ما بچه مدرسه بودیم معاون به ناخن ما هم مار داشت باور می کردی چند تا شون کاشت شلوار خیلی کوتاه آرایش 

پس معاون و مدیر کجا مردن

من ۲۲ سالمه و دوره ماهم همین بود

باید خیلی مواظب دخترت باشی

البته این کارا اقتضای سنشون هم هست باید دخترتون رو کنترل کنید

من خودمم تو دوران دبیرستان شیطنت هایی داشتم ولی الان اصلا مثل قبل نیستم

اقتضای اون سن همینه

من خودم نسل جدیدم و سال آخر دبیرستانم اما واقعا بعضی بچها از اون ور بوم افتادن،،،،بعضی که نه ،،بیشت ...

منظورم پوشش هست که اجازه نمیدن مدیر و ناظم روشون تسلط داشته باشن

ماها خیلی بدبخت بودیم ،یع ضدآفتاب ساده نمیتونستم بزنیم از ترس ناظم و مدیر 

بچه ها مشکلی ندارن 

تربیت و محیطی که دارن رشد میکنن ایراد داره 

اون پدرومادری که راه رو به بچه نشون نمیده ایراد دارن

اینا که مثل نوار خام هستن با هرچیزی پر میشن 

میفرمایی پلیس مثل هویچ اونجا بود؟

میخوای عکس العملی نشون بده ببینید چی میشه؟

پلیس که مسئول تربیت نیست 

اونجا میمونه درگیری چیزی پیش نیاد 

لااقل به سلامت برن منزل 

2706