2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما بلاکین

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
2740
چراااااااااااااااا حال ندارم بخونم تاپیکو ی مختصر برام بگو

تموم شد اولش کلی مشتاق بودو ابراز علاقه میکرد خبرش رتجع ب ازدواج حرف میزد با این که گرایش تخمی ام داشت میگفت فتیش پا دارمو این چرتو پرتا با این که از نظر من این گرایش خیلی تخمیهههه ولی چون ازش خوشم میومد انگار اصن برام مهم نبود بعد یهو ازش خبری نشد بعد دو روز پرسیدم من چیزی گفتم ک ناراحت شدی گفت نه من نشستم فکر کردم دیدم از هم دوریم ادامه رابطه باعث میشه هر دوتامون اذیت شیم گفتم خب تو ک میدونستی فاصله داریم چرا اومدی گفتی بهم اصن گفت نمیگفتمم نمیشد..انقدرر ناراحت بودم که امروز پیجی که ۶ یاله دارمشو دلیت زدم که دیگه نرم اینستا استوریاشو ببینم و همه چیز تمام دیگه.

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂
تموم شد اولش کلی مشتاق بودو ابراز علاقه میکرد خبرش رتجع ب ازدواج حرف میزد با این که گرایش تخمی ام دا ...

اخیییی عزیزم کاش اگه شرایط جور بود پای هم میموندین

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️
2706